Otylia zakochana!

 Ile to już romansów było dzięki Tańcu z gwiazdami? trudno było by zliczyć. Nieraz pary dzięki show wiążą się na całe życie jak na przykład Kasia Cichopek i Marcin Hakiel.


Teraz plotkuje się, że podobną parą jest Otylia Jędrzejczak i jej partner Sławek Turski, z którym tańczyła w Tańcu z gwiazdami.

Otylia spędziła wiele godzin ze Sławkiem na sali treningowej. Każdy raz na pewno zbliżał ich do siebie. W końcu taniec towarzyski to nic inny jak zbliżenia, emocje. A ona z odcinka na odcinek coraz lepiej tańczyła.

Sama para unika tematu ale ich znajomi coś na temat wiedzą.

Nawet nam nie chcieli się przyznać – zdradza Faktowi jeden z uczestników programu. – Ale zażyłość między nimi widać było z daleka. Zawsze przyjeżdżali razem, razem spędzali wolny czas, a Sławek poznał już nawet jej rodziców – dodaje informator Faktu.

Sławek w rozmowie z tabloidem milczy jak zaklęty.

– Zaprzyjaźniliśmy się z Otylią, bo jesteśmy rówieśnikami. Ale poza przyjaźnią nic nas nie łączy. Ja mieszkam w Krakowie, a Otylia w Warszawie, więc choćby z tego powodu nie będziemy mogli często się spotykać – mówi z żalem w głosie Sławek. – Ale gdy okazja pozwoli mi przyjechać do stolicy, to na pewno chętnie się z nią  umówię – dodaje po chwili.

Do niedawna Otylia spotykała się z Michałem Lewandowskim. Ale przecież zawsze można zmienić partnera, kiedy się nie ma jeszcze obrączki na palcu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.