Otwiera klinikę dla alkoholików!

 Jak można się wzbogacić na alkoholizmie? Ilona Felicjańska to chyba wie najlepiej.


Najpierw trzeba spowodować wypadek pod wpływem alkoholu, później  dużo i wszędzie po wypadku występować, kajać się i żałować, że doprowadziło się do wypadku  i , że się zniszczyło ludziom samochody, na które co niektórzy ciężko pracowali. Opowiadać jak to się nie ma pieniędzy na prawników, rozwieść się i szybko pocieszyć się w ramionach innego.

wietny sposób na promocję samego siebie i wielki powrót na pierwsze strony gazet. I tak Ilona Felicjańska doszła do punktu założenia interesu.

Mogę tylko potwierdzić, że na Majorce ze wspólnikami rozpoczynamy nowy duży projekt – zdradza Felicjańska w rozmowie z Faktem. – Jest duży i ważny dla mnie. Wierzę, że nadchodzi mój czas.

Finansowa storna tego projektu to jej nowy przyjaciel , właściciel ekskluzywnego butiku w Mrągowie, ona ma dać swoje skompromitowane nazwisko, które dzięki ostatnim występom w mediach jest bardziej znane niż kiedykolwiek.

Właśnie w tej sprawie prowadzili rozmowy w miejscowości Soller, położonej w północnej części hiszpańskiej wyspy – czytamy. Prywatne kliniki odwykowe to pomysł, który od dawna sprawdza się na Zachodzie. Wielu celebrytów za ciężkie pieniądze leczy się pod okiem terapeutów, często wracając do zdrowia na rajskich wyspach, w egzotycznej scenerii. W środowisku, w którym obraca się modelka, nie brakuje przecież osób uzależnionych i to nie tylko od alkoholu. Można założyć, że wielu z nich nie chcąc narażać się na zdemaskowanie w Polsce, wyjedzie się leczyć na Majorkę z dala od wścibskich oczu.

Nowy sposób na biznes! Niezły?

Czytaj też: Spełnione marzenia Edyty Herbuś
źródło: Fakt.pl


Kapif

Mazur

Mazur

Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.