OŚWIADCZENIE The Voice of Poland

W związku z pojawieniem się w środę (tzn. 03.09.2014 roku) w mediach nieprawdziwych informacji odnośnie Edyty Górniak oraz Justyny Steczkowskiej i ewentualnych kar pieniężnych, które mogą nałożyć na artystki producenci „The Voice of Poland. Najlepszy głos” za wzajemne słowne atakowanie się w trakcie V edycji programu, firma Rochstar pragnie zdementować nieprawdziwe treści opublikowane w prasie i Internecie. Nie istnieją żadne umowy mówiące o karach za werbalne ataki.

Producenci bardzo cieszą się, że Edyta Górniak, niekwestionowana diva polskiej sceny muzycznej zgodziła się nawiązać współpracę podczas V edycji „The Voice of Poland. Najlepszy głos”. Swoją obecnością w III odsłonie programu udowodniła, że jej niezwykłe umiejętności wokalne, wrażliwość muzyczna i opieka nad uczestnikami programu są niezwykle cennym elementem formatu. Tym bardziej ucieszyło nas, że w V edycji wokalistka ponownie zasiadła w fotelu Trenera.

Edyta Górniak i Justyna Steczkowska darzą się ogromnym szacunkiem i sympatią, dzięki czemu praca na planie przebiega w bardzo przyjemnej i ciepłej atmosferze. Zdajemy sobie sprawę, że obecność w programie dwóch niezwykle utalentowanych i cieszących się ogromną popularnością artystek wywołuje wiele sensacji. Wszystkie podobnego rodzaju nieprawdziwe informacje pojawiające się w mediach będą przez nas dementowane.

Obecny w kilkudziesięciu krajach format „The Voice” w swoim założeniu pragnie skupiać uwagę widza na niesłychanie zdolnych uczestnikach. Dlatego też w odróżnieniu od innych programów typu talent show panel jurorski został zastąpiony tu kategorią Trenerów. Tym bardziej zasmuca nas fakt poszukiwania przez media niepotrzebnej sensacji, zwłaszcza, gdy podawane informacje są nieprawdziwe.

Podczas nagrań pierwszego etapu programu „Przesłuchania w Ciemno” okazało się, że skład trenerski piątej edycji jest pod wieloma względami wyjątkowy. Jedyna rywalizacja do jakiej dochodzi pomiędzy wszystkimi Trenerami dotyczy pozyskiwania najlepszych głosów do swoich drużyn. Ponieważ poziom wokalny uczestników bieżącej edycji jest wyjątkowo wysoki rywalizacja jest także nadzwyczaj żarliwa, o czym przekonają się nasi widzowie już w najbliższą sobotę.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.