OŚWIADCZENIE – KULISY PROWOKACJI Z WOJNAROWSKĄ

Fotoszok.pl
W związku z publikacjami, dotyczącymi przygotowanej przez nas prowokacji z udziałem Patrycji Wojnarowskiej na imprezie Playboy 2013, pragnę wyjaśnić szczegóły zamieszania.

 

Trzy lata temu we współpracy z Pawłem Bilskim wpadliśmy na pomysł zrealizowania filmu o polskich celebrytach z ich udziałem, nie mając przy tym żadnego budżetu.

Wiedzieliśmy, że bez pieniędzy stworzenie filmu nie ma racji bytu, dlatego poszukiwaliśmy planu, który zwróci na nas uwagę i nie będzie wymagał budżetowania.

Co prawda od roku staraliśmy się informować media o filmie, jednak kogo z Was Redaktorów (z ręku na sercu) interesował news o kolejnym , zwłaszcza takim, który nagrany został przez chłopaków z towarzystwa poza “warszafką” ?

 

Historia lubi się powtarzać, kiedy ujawniliśmy przygotowaną przez nas prowokację, ponownie nikt nie uwierzył nam w to, że cała akcja przygotowywana była dwa lata.

Dowody w postaci tej samej prowokacji z Patrycją Wojnarowską w ubiegłym roku, a także zwiastunów krążących po sieci (link:  ) , czy teledysku promującego film, w którym zagrałem na pupie Magdy Godlewskiej ()zaczynającymi się od “pupy” Was nie przekonały, ale przypomnijmy sobie reakcje wielu z Was, kiedy trzy lata temu dzwoniliśmy do z propozycją współpracy, mówiąc, że stworzymy film z gwiazdami za darmo, pamiętacie te uśmiechy? A jednak to zrobiliśmy !

 

Pomysł na prowokację wziął się znikąd, podobnie jak pomysł na film. Ktoś z branży, kiedy staraliśmy się zwrócić o pomoc, odpowiedział nam “Chłopaki bez pieniędzy nikt o tym nie napiszę, w Polsce nie jest wydarzeniem to, że dwóch chłopaków bez żadnego wsparcia stworzyło film, tu pokazać trzeba dupę!” , uznaliśmy to za dobry pomysł. Próbując najpierw od piersi Patrycji , a kiedy okazało się to za słabe, po roku powtórzyliśmy akcję stosując się do rad wyżej wymienionego, urozmaicając przy wsparciu mentalnym Michała Wawrzyniaka je o zdjęcia z bywalcami okładek pism kolorowych. Tym razem się udało ! Co ciekawsze, wydaje się, że ten banalny pomysł traktowany jest niczym master plan wielkiej agencji marketingowej, ale tak poważnie, co w tym takiego nadzwyczajnego? Pokazaliśmy dupę młodej aktorki na imprezie erotycznego pisma. Aktorka zrobiła to samo co w niemalże każdej polskiej produkcji robią jej bardziej doświadczone koleżanki, tylko zamiast na ekranie zrobiła to na czerwonym dywanie, w ramach promocji tego co na dużym ekranie ukaże się 10 października.

 

W SkarLansie główny bohater, będąc nikim staje się bohaterem pism kolorowych dotknięty przez Boga Lansu, ukazanego w filmie jako postać tandetna, w przypadku Patrycji bez wątpienia bogiem lansu był Pikej.

 

Wprawdzie rozumiemy, że dla wielu cała akcja może wydawać się kontrowersyjna, co analogicznie pozwala nam zrozumieć, że dla wielu dziennikarzy wstydem jest przyjąć inną wersję wydarzeń, co tym bardziej sprawia, że czujemy się zwycięzcami. Dziękujemy Pani Korwin Piotrowskiej, że dała się sprowokować w programie “Na językach” obnażając swój poziom dziennikarski i klasę, mówiąc na wizji w programie oglądanym przez młodzież o “”głębokim gardle” nieznanej jej osobiście Patrycji Wojnarowskiej . Pomyślcie, czy takie zachowanie nie potwierdza naszej tezy? Czy nie obnaża to poziomu, niektórych dziennikarzy? Rozumiemy, że samotność u kobiet może być powodem flustracji, ale czy demonstrowanie jej na wizji powinno być akceptowane?

 

Zapraszam 10 października do Skarżyska Kamiennej, a 20 października do Kalisza na premierę filmu wszystkich, którzy chcą ocenić film. 15 października film udostępnimy wszystkim w serwisie youtube, link podamy na oficjalnym fan page SkarLans w portalu facebook. Zachęcam do chwili refleksji i zrozumienie symbolu, którym chcieliśmy otworzyć Wam oczy. Jednocześnie zapowiadam, że do końca przyszłego roku poznacie dwie kolejne osoby, które stworzymy podobnie jak stworzyliśmy Patrycję, stworzymy celebrytów w 5 minut. Już 19 października w Kaliszu, na gali boksu i Muay Thay wykonamy kolejny krok!

 

Gwoli jasności – nie śmiejemy się z mediów, nie śmiejemy się z ich odbiorców, śmiejemy się z tych, dla których parcie na szkło staje się sposobem na życie.

 

pozdrawiam serdecznie

Krzysztof “Gorzki” Gorzkiewicz

 

ps: Pragniemy pogratulować mediom, którzy na całą akcję potrafili wspomnieć z honorem i dystansem, wymieniając przy tym m.in.: Pudelek.tv, Agnieszce Szulim i redakcji “Na Językach”, Plotek.pl, Wp.pl i inne, które nie bały się o tym poinformować swoich odbiorców.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.