Ostre pierdnięcie Sary May

ImageCzyżby najgorsza krytyczka na polskiej scenie zeszła już z gwiazd muzycznych?


Sara May nie przestaje krytykować, ale chyba brak jej osób, które jej nie lubią, bo zabrała się za sportowców. Jej ofiarą padł tym razem Adam Małysz.

Uśmiechnij się skoczku 🙂 !!!

czyli ostre pierdnięcie

Całą Polskę martwi forma naszych skoczków a zwłaszcza Adasia, który został wycofany z zawodów i wrócił potrenować.

Może to problemy z psychiką, może z techniką, może stres, brak swobody, wiatr w plecy, nie te warunki na skoczni, być może nie ma tego słynnego „nerwa", coś nie tak z koncentracją, może brak treningów, może Adam za mocno chce, może za mało skoków na śniegu, może nie taki najazd, może skocznia Garmisch Partenkirchen Adamowi nie leży, może w powietrzu nie taka pozycja, może za mało siły w nogach ,a może jak mówił Adam „trzeba było się napić w Sylwestra. A tutaj czysty rygor. Niecała lampka szampana i do łóżeczek", a może to wina 2008 roku przestępnego, które Adamowi za bardzo nie pasują. Może, może, może…..

Ja mam pewną skuteczną receptę. Przed skokiem zjeść wojskową grochóweczkę lub miskę fasolki po bretońsku. Po wyjściu z progu puścić bąka i odrzut jak ta lala. Odległość gwarantowana- powiew wiatru nie będzie miał znaczenia.


W kombinezonie potrzebne drastyczne zmiany. Jakaś przewiewna siateczka w kroczu czy coś. No to już trzeba by popracować nad tą technologię. Potajemnie oczywiście, żeby kadra niemiecka, austriacka czy fińska nie gwizdnęła nam pomysłu sprzed nosa. Za mój patent nie wezmę kasy. To mój prezent dla Adama, Polski a zwłaszcza reszty skoczków, którym "ostre piernięcie" by się przydało.

Księżniczka SARA 

Tekst oryginalny, więc nie wińcie nas za błędy.

Co Wy na to?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.