Ostatnia niedziela z Weroniką Marczuk w Tańcu z Gwiazdami?

Bukmacherzy nie odpuszczają.

Tylko pięć par pozostało w widowisku TVN Taniec z Gwiazdami. W ubiegłą niedzielę, decyzją widzów i jurorów, program opuściła znana z Kabaretu Moralnego Niepokoju Katarzyna Pakosińska. Bukmacherzy polskiej wiodącej firmy Star-Typ Sport (STS) przewidują, że w najbliższej odsłonie swój ostatni występ zaprezentuje Weronika Marczuk.

Gromadzący przed telewizorami miliony Polaków Taniec z Gwiazdami robi się coraz bardziej emocjonujący, ponieważ w rywalizacji bierze udział już tylko pięć par. W poprzednim odcinku show opuściła Katarzyna Pakosińska, a według specjalistów STS w najbliższą niedzielę po raz ostatni swoje taneczne umiejętności zaprezentuje Weronika Marczuk.

Występy celebrytów są coraz bardziej wyrównane i w tym momencie wszystko może się wydarzyć. Przewidujemy jednak, że w najbliższym odcinku odpadnie ktoś z trójki: Weronika Marczuk, Michał Szpak i Bilguun Ariunbataar. Jednocześnie jesteśmy niemal pewni, że o Kryształową Kulę w ostatnim odcinku zmierzą się Katarzyna Zielińska z Kacprem Kuszewskim, którzy stale zdobywają najlepsze noty i najwięcej SMS – ów od widzów – komentuje Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport.

W salonach STS można typować, który z uczestników odpadnie w najbliższym odcinku. Każde postawione 100 zł na to, że w niedzielę Taniec z Gwiazdami opuści Weronika Marczuk pomnoży tę kwotę do 195,20 zł. Ta sama kwota postawiona na przegraną Michała Szpaka da wygraną w wysokości 219,82 zł. Natomiast w przypadku, gdyby z show pożegnał się Bilguun Ariunbataar, suma ta powiększy się do 263,79 zł.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.