Ostatnia Bitwa w „The Voice of Poland” – żarty się skończyły!

Fotoszok.pl
Widzów czeka naprawdę interesujące widowisko, gdyż Trenerzy swoje najbardziej zaciekłe Bitwy zostawili na koniec. Będą otwarte spory i kłótnie, bowiem na tym etapie już nikt nie kryje się ze swoimi emocjami.

 

Okaże się, co tak bardzo zmartwiło Justynę Steczkowską i czy Jerzy Sykut poradzi sobie z bardzo charyzmatyczną Elką Nagel. Z pewnością inspirujący będzie pojedynek dwóch aniołów – Kasi Sawczuk i Mai Gawłowskiej w utworze „Angel”.

 

W sobotę wieczorem widzowie przekonają się , czy spełniły się obawy Doroty Kuzieli. Michał Szyc i Wojciech Baranowski z drużyny Tomsona i Barona wydają się tak pewni siebie, że ciężko uwierzyć, aby któryś z nich mógł odpaść. Ich pojedynek będzie naładowany sporą dawką testosteronu. Panowie będą ”walczyć” wykonując piosenkę „Numb” zespołu Linkin Park.

 

A może ktoś zostanie uratowany przez  innego Trenera!? Niektórzy z nich wciąż zachowali szansę na „wykradzenie” odpadającego wokalisty z drużyny konkurenta. To taktyka znana nie od dziś – wyczekać do ostatniego odcinka i zdobyć kolejny, świetny głos do swojej drużyny.

Czy 19 kwietnia widzowie będą świadkami jakichś spektakularnych „transferów”? To wszystko i dużo, dużo więcej – w najbliższą sobotę o godzinie 20.05 na TVP2!

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.