,  

Ostatni taniec Staszka Karpiela-Bułecki?!

Staszek nie będzie zadowolony!

Bukmacherzy Star-Typ Sport (STS) trafnie przewidzieli, że w ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami” odpadnie Kazimierz Mazur. Według nich, w najbliższą niedzielę jego los podzieli Staszek Karpiel-Bułecka, który tańczy w parze z Magdaleną Soszyńską-Michno.

Kazimierz Mazur w ciągu trzech odcinków „Tańca z Gwiazdami” nie zdołał zaskarbić sobie sympatii widzów programu, przez co pożegnał się z nim w ostatnią niedzielę. Tym razem, według bukmacherów STS, najbardziej zagrożonym zakończeniem przygody z show jest Staszek Karpiel-Bułecka, choć spokojnie nie może spać również Dariusz Kordek.

W ubiegłym tygodniu trafnie przewidzieliśmy, że gwiazda „Na Wspólnej”, Kazimierz Mazur, po raz ostatni zatańczy w „Tańcu z Gwiazdami”. Tym razem jego los może podzielić Staszek Karpiel-Bułecka lub Dariusz Kordek. Liczymy, że nasze prognozy zmotywują tancerzy do jeszcze cięższej pracy  – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Po trzech odcinkach możemy również wskazać, że niewątpliwym faworytem trzynastej edycji „Tańca z Gwiazdami” jest Kacper Kuszewski – kończy Juroszek.

Każde 100 zł postawione w salonie STS na odpadnięcie pary Magdalena Soszyńska-Michno – Staszek Karpiel-Bułecka, da wygraną w wysokości 219,82 zł. Gdyby odpadła para Dariusz Kordek – Blanka Winiarska, kwota ta wzrośnie do 263,79 zł. W wypadku, gdyby z programem pożegnała się para Kacper Kuszewski – Anna Głogowska, wygrana może wynieść aż 1934,46 zł.

Więcej informacji o aktualnej ofercie Star-Typ Sport znajduje się na stronie www.sts.pl.

Kogo byście obstawiali? Przypomnijmy, że bukmacherzy w ostatnim odcinku trafili w dziesiątkę!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.