Ostatni taniec Aleksandry Kisio?

TVN

Znowu?

Kolejna edycja popularnego show „Taniec z Gwiazdami” jest już na półmetku. Jak dotąd z programem pożegnali się: Zbigniew Urbański, Marta Krupa, Kazimierz Mazur, Stanisław Karpiel-Bułecka, Anna Wendzikowska oraz Dariusz Kordek. Zdaniem polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) zwycięzcą 13. edycji show będzie aktor Kacper Kuszewski. Specjaliści przewidują również, kto odpadnie z programu w najbliższą niedzielę.

Dotychczas bukmacherzy trafnie przewidzieli, kto odpadnie w kolejnych odcinkach „Tańca z Gwiazdami”. Zdaniem STS Kryształowa Kula 13. edycji show stanie się własnością Kacpra Kuszewskiego, tańczącego w parze z Anną Głogowską. Nie mają również wątpliwości odnośnie gwiazdorów, którzy pożegnają się z programem.

Obecnie największą szansę na zwycięstwo w programie ma Kacper Kuszewski – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. W wygranej przeszkodzić mu może Katarzyna Zielińska, która w każdym odcinku otrzymuje wysokie noty od jury i dużą liczbę głosów od widzów. Naszym zdaniem w najbliższą niedzielę z „Tańcem z Gwiazdami” pożegna się Aleksandra Kisio, której partneruje Łukasz Czarnecki. Bezpieczna nie powinna czuć się także Weronika Marczuk – dodaje.

Każde 100 zł postawione w salonie STS na zwycięstwo w niedzielnym show pary Kacper Kuszewski – Anna Głogowska to wygrana w wysokości 219,82 zł. W przypadku, gdyby program  zwyciężyła para Aleksandra Kisio – Łukasz Czarnecki wygrana wyniesie 1318,95 zł.

Zgadzacie się z bukmacherami?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.