,  

Osiecki kontra Szpak- będzie wojna?(VIDEO)

Fani Michała są zbulwersowani,

TYLKO DLA DOROSŁYCH!

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o zachowaniu Michała Szpaka podczas wizyty Paris Hilton w Katowicach. Jak informował nas Mateusz Osiecki, Michał liczył na spore zainteresowanie swoją osobą, i by wzbudzić takie miał jeździć ruchomymi schodami.

Szpak na imprezie VIP z Paris Hilton robił wszystko aby zwrócić na siebie uwagę jeździł non stop ruchomymi schodami w dół i górę aby wszyscy go zauważyli wyglądało to komicznie i wywoływało raczej śmiech wśród ludzi będących tam. – napisał do nas Osiecki. Później było jeszcze gorzej.

Osiecki  nasz artykuł wkleił na  profil Szpaka na Facebooku i się zaczęła dyskusja. Sami zobaczcie.

To jeszcze  nie wszystko.  dziewczyny przysłały nam oświadczenie w obronie Michała i zdjęcie Mateusza przekreślone czerwonymi liniami.

Osiecki to kolejna głupia, sztuczna „gwiazdka” lansowana na portalach plotkarskich! Zaistniał dzięki zaręczynom z Jolą Rutowicz która prezentuje podobnie niski poziom intelektualny co on sam! Tacy ludzie jak on zaniżają poziom kultury i inteligencji. Nie dorównuje Michałowi do pięt! Jest zwykłym śmieciem! On powinien dostać zakaz wypowiadania się publicznie, jego wypowiedzi potwierdzają że cierpi na niedowład mózgu!– pisze fanka Michała

I filmik jaki dostaliśmy.

Czekamy na wypowiedź Michała Szpaka

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

13 komentarzy Osiecki kontra Szpak- będzie wojna?(VIDEO)

You must be logged in to post a comment.