Orzechowska cudem uniknęła zatrucia – pomógł jej Rutkowski !

Fotoszok.pl
W minioną sobotę znana celebrytka Agnieszka Orzechowska cudem uniknęła spożycia śmiertelnej trucizny, dosypanej jej do drinka na imprezie, przez znaną z serialu “Miłość na bogato” czy programu “Top Model” Marcelę Leszczak oraz jej partnera Tomasza Kołę. Do incydentu doszło na imprezie w Hotelu Magellan w Bronisławowie. Polską “Angeline Jolie” przed tragiczną śmiercią uratował znany detektyw Krzysztof Rutkowski.

Choć informacja mrozi krew w żyłach, nie ma się jednak czym stresować … sceny te bowiem, to scenariusz teledysku nakręconego w minioną sobotę do utworu “Memento Mori”, pochodzącego z nowej płyty Gorzkiego “Inter Arma Caritas”, z której dochody w całości raper przekazuje na rzecz terapii dzieci z autyzmem, przy fundacji Nowa Nadzieja (płytę nabyć można w niekomercyjnym sklepie fundacji: www.sklep.nowanadzieja.com.pl), w ramach akcji Pomaganie jest trendy. Teledysk w sieci oraz telewizjach muzycznych ukazać ma się za dwa tygodnie.

To już drugi teledysk z udziałem celebrytek, których udział ma zwrócić uwagę na projekt i pomóc zebrać fundusze na diagnozę i terapię choroby, dotykającej aż 1 na 68 rodzących się dzieci, z czego 48 chłopców.
Za pośrednictwem dobroczynnego projektu gwiazd Pomaganie jest trendy, fundacji pomaga wiele polskich gwiazd (m.in.: Bohdan Łazuka, Michał Wiśniewski, Radek Liszewski, Jula, Andrzej Gołota …) oraz zagranicznych jak Julio Iglesias, Chris Brown, Snoop Dogg czy Truth Hurts. Fundacja dostrzeżona została również przez Pierwszą Damę kraju Annę Komorowską. Poprzedni teledysk promujący dobroczynny album, do utworu “Spróbuj choć raz, zaufać miłości” można już oglądać na oficjalnym kanale artysty: https://www.youtube.com/watch?v=TvutuwmTv90&list=UUxDxOIeN_bpErXjCV9co8PQ

Wkrótce do płyty powstanie trzeci teledysk, na którego sukces nie tylko polski, a zagraniczny liczy raper Gorzki. Powodem do takich przekonań jest udział w nim gwiazd amerykańskich, takich jak Snoop Dogg, Kurtis Blow, Curtis Young (syn Dr.Dre), czy legendarnej formacji Dilated Peoples. Wszystkie biorące w nagraniu gwiazdy, nagrały ekskluzywne zwrotki poświęcone tematyce autyzmu. Wersji audio utworu posłuchać można pod niniejszym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=B95qzIsNuAU&list=UUxDxOIeN_bpErXjCV9co8PQ. Teledysk do utworu zdecydował się sfinansować sam Lil Wayne wraz ze swoją firmą “Wize & Ope” , co dodatkowo daje nadzieje raperowi na zagraniczny sukces.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Orzechowska cudem uniknęła zatrucia - pomógł jej Rutkowski !, 1.0 out of 10 based on 1 rating

Comments are closed.