Orłoś pozwany o alimenty

ImageByła żona Macieja Orłosia chce więcej kasy od niego.


Maciej Orłoś miesięcznie zarabia 75 tysięcy złoty. Byłej żonie płaci 2000 zł alimentów na nią i po 1,5 tys. na każdego już dorosłego syna. Kiedy się z nią rozwodził, zostawił ją chorą w łóżku.

Nie mam oporów, żeby po 11 latach od rozwodu żądać podwyższenia alimentów dla siebie – mówi Faktowi była małżonka prezentera. Poprosił mnie o rozwód, gdy byłam chora. Od razu wystawiłam mu walizkę. Choć leżałam w łóżku chora, nie robiłam mu żadnych problemów. Ale jakim prawem on publicznie rozpowiadał o mojej chorobie? – wspomina pani Ewa. – Teraz więc tym bardziej nie mam oporów, aby żądać podwyższenia alimentów dla siebie. Przecież on jak najszybciej chciał uzyskać rozwód, zgodził się, że winę bierze na siebie – opowiada Faktowi była żona Maćka.

On sam nie zaprzecza i ma żal , że była żona nie dogadała się z nim bez pośrednictwa sądu.

– To prawda, że nie doszliśmy sami do porozumienia. ądania mojej byłej żony są wygórowane – mówi .

Ostatecznie stać go na takie alimenty. Do tej pory płacił 5 tysięcy alimentów na żonę i dwóch synów. Sam zarabia miesięcznie 75 tysięcy. Jak się dogadać bez pośredników, jeśli już mówi o wygórowanych wymaganiach? Pani Ewa pracuje jako niezależna dziennikarka pisząca o wyposażeniu wnętrz. Ale nie jest to popłatne zajęcie. Synowie są już dorośli, musieli by sami wystąpić o podwyższenie świadczenia wypłacanego przez ojca.

Orłoś podobno ma świetny kontakt z synami, Ewa opowiada na czym polega ten kontakt.

 Mówi, że ma dobry kontakt z synami. Ja tych kontaktów nie ograniczam, choć tak sugerowała jego obecna żona. Ale to rzeczywiście fajny kontakt, gdy od czasu do czasu idzie się z synami do restauracji na sushi albo daje się kurtki po 1000 złotych każda. Też tak bym chciała .

W czwartek odbyła się już druga sprawa o podwyższenie alimentów. Wyrok wciąż nie zapadł.

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6  Nowa żona Orłosia
Foto 7
Foto 8
Foto 9
Foto 10

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.