Oświęcimski procesuje się ze swoją córką!

ImageJak donosi Na żywo , narzeczony Iwony Pavlović ma kompromitującą sprawę w sądzie przeciwko własnej córce.


Iwona Pavlović i Wojtek Oświęcimski spotykają się od trzech lat i nawet zapowiadany był ślub. Iwona nie ma własnych dzieci ale świetnie dogaduje się z trzema synami Wojtka.

Lecz Wojciech Oświęcimski ma również nieślubną 22 letnią córkę z którą teraz procesuje się, by ta oddała mu zajęty przez komornika majątek na rzecz zaległych alimentów.

Wojtek poznał matkę Magdy na andrzejkowej zabawie w Kielcach. Jola, tak właśnie nazywa się matka córki Oświęcimskiego, zaraz po tym zaszła w ciążę. Wojtek poprosił Jolantę o rękę, były wielkie plany na wspólną  przyszłość . Przyszła para młoda miała zamieszkać w Pile. Lecz do ślubu nie doszło, bo Wojtek się kilka dni przed nim po prostu się ulotnił. Nikt nie widział co się z nim stało. Magda urodziła się we wrześniu 1987 roku. W akcie urodzenia dziewczynki pojawiły się imiona obojga rodziców, ale nazwisko już tylko matki.

Ojciec przez wiele lat nie znał córki. Jola podała go o alimenty, które płacił przez wiele lat Alimentacyjny Fundusz . Wojtek jednak wiedział o córce, gdyż Magda i Jola miały cały czas kontakt z matką Oświęcimskiego.

Magda tęskniła, wysyłała do babci w Pile faksem kopie szkolnych świadectw, zawsze z czerwonym paskiem. Chciała, by tata był z niej dumny. Bo ona jest strasznie do niego podobna i z urody i z charakteru. Była szczęśliwa, gdy mama zawiozła ją do Piły. Poznała tam braci – opowiada yciu na gorąco znajoma rodziny. W końcu Wojtek przedstawił swoim synom Jolę i Magdę jako ciocię i kuzynkę.

Magda dziś studiuje w Berlinie. Dwa lata temu komornik z Piły wyliczył, że Wojtek jest winien córce kilka tysięcy złotych zaległości alimentacyjnych. W 2007 roku zajął pieniądze na podstawie egzekucji komorniczej. Oświęcimski chciał zwrotu pieniędzy, ale przegrał sprawę.

W 2008 roku założył sprawę przeciwko swojej córce. W kwietniu tego roku odbyła się rozprawa o bezpodstawne wzbogacenie. Magda nie mogła dotrzeć, więc rozprawę przeniesiono na czerwiec.

Nigdy niczego od ojca nie chciała oprócz miłości. Niedawno zmarł jej dziadek, który zastępował ojca przez 22 lata, a on zamiast przyjechać na pogrzeb, procesuje się ze swoją córką. Nie jest to chyba fajne? – wyznają oburzeni przyjaciele Magdy.

Niezłego narzeczonego ma Iwona, zazdrościć czy współczuć.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.