, , ,  

Oświadczenie

Pragniemy poinformować, że dokonane przez nas publikacje prowadzenia przez Pana Tomasza Kammela audycji telewizyjnej pod tytułem „Pytanie na śniadanie” oraz udziału w tym programie Pani Swietłany Jakowlewej lub jej dzieci, były nierzetelne i nieprawdziwe. Zawierały rwnież sformułowania, ktre były obraźliwe i krzywdzące dla Pana Tomasza Kammela.

Informujemy ponadto, że działalność Pana Tomasza Kammela, rwnież w ocenie jego przełożonych – osb podejmujących redakcyjne decyzje w audycji „Pytania na śniadanie” w sprawie zapewnienia pomocy Pani Jakowlewej, zasługuje na najwyższe uznanie tak w zakresie wykazanego profesjonalizmu, jak i oceny podjętych działań zmierzających do zapewnienia pomocy Pani Jakowlewej. W efekcie działań m.in. Pana Kammela, pomoc ta została sprawnie i odpowiednio zorganizowana, z udziałem zespołu zaangażowanego w Telewizji Polskiej S.A.

W związku z powyższymi faktami pragniemy przeprosić Pana Tomasza Kammela za wyrządzoną mu krzywdę, a naszych czytelnikw – za wprowadzenie w błąd.

Redakcja Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.