Oświadczenie Justyny Steczkowskiej!

ImageJustyna Steczkowska dementuje plotki jakie pojawiły się na dniach na portalach plotkarskich.


Co prawda nie o wszystkim Wam donosiliśmy ale warto opublikować oświadczenie Justyny, które otrzymaliśmy z biura gwiazdy.

Kilka dni temu na łamach tabloidów można było przeczytać, że Steczkowska nie nadaje się na Divę. Jak donosił Super Express : Pani Justyna Steczkowska nie jest brana pod uwagę jako potencjalna uczestniczka.

Jak pisze Justyna, SE chce zniszczyć piosenkarkę a ta się nie daje i dalej ma zamiar śpiewać. Chodziły też plotki o końcu kariery Jusi.

Oficjalne oświadczenie Justyny Steczkowskiej.

" Kochani Moi …widzę , że Super Express  nie ustaje w dążeniu do zniszczenia mnie 🙂 Wszystkim zainteresowanym przypominam , że powód tego jest taki , że przegrali proces i muszą przeprosić mnie publicznie i wpłacić pieniądze (które wygrałam ) na konto fundacji Ani Dymnej. Więc powód wszystkich tych wypisywanych bzdur , ma właśnie to podłoże. Myślą, że się złamię ( po tych artykułach )  i cofnę kolejną sprawę , która jest w przygotowaniu przeciwko nim. Ale nic z tego 🙂 Będę walczyć o siebie , prawo do swojej prywatności i spokoju mojej rodziny, bez względu na to ile bzdur przyjdzie mi jeszcze przeczytać na swój temat .Tradycyjnie dołączają się do tego inni przedrukowując i dopisując co się da i  tradycyjnie nie ma to nic wspólnego z prawdą 🙂 Po pierwsze nie rezygnuję ze śpiewania . Zawsze mnie cieszyło koncertowanie i tworzenie muzyki i nic się w tym temacie nie zmieniło. Przygotowuję właśnie remixy swoich największych przebojów i płytę tym razem z piosenkami dla dzieci ( jako druga część do Puchowych Kołysanek ) Premiera tej pierwszej już na początku przyszłego roku , a drugiej w połowie maja.

Po drugie TO JA SI WYCOFAAM z programu DIVY, a nie mnie pominięto. Moje stanowisko w tej sprawie było dla ROCHSTARA  jasne już dawno. Tak więc to co napisał SE jest kłamstwem , bo nikt z Rochstar nie powiedział tego , co wydrukowali jako cytat ( zainteresowanych odsyłam do Firmy ROCHSTAR , żeby mogli sprawdzić moją wiarygodność ). Po programie „Gwiazdy tańczą na lodzie" oczywiste było dla mnie , że spotkanie z DOSI w programie DIVY , nie będzie miało nic wspólnego z muzyką, bo zanim wyszłybyśmy na scenę zagrać koncert , musiałybyśmy spędzać ze sobą 24 godziny na dobę przez jakiś czas. Efekt byłby oczywisty 🙂 Tak więc nie JESTEM TYM ZAINTERESOWANA , BO NAD TOWARZYSTWO Dosi zdecydowanie przedkładam swoją rodzinę. Polska scena muzyczna jest tak mała , że nie sposób nie spotykać się na tych samych festiwalach czy ogólnych koncertach z „naszą królową" , ale z własnej woli TAM GDZIE DOSIA , NIE MA JUSI 🙂  Pozdrawiam i głowa do góry , przeżyjemy i to 🙂 🙂 🙂

Justyna Steczkowska
"

Doda się cieszy? A może jej żal, że nie będzie miała komu dokuczyć.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.