, ,  

Oświadczenie Dody co do dziennikarzy z Konina

ImagePisaliśmy jak to dziennikarze w Koninie zbojkotowali Dodę. Po przedstawieniu warunków wywiadu z gwiazdą i robienia zdjęć.


Teraz Doda wydała oświadczenie wyjaśniające sprawę.

Na stronie piosenkarki czytamy :

"Krótkie wyjaśnienie mające na celu ucięcie wszelkich spekulacji na temat obsługiwania lokalnych mediów podczas koncertów Dody i domniemanego bojkotu na linii Doda – dziennikarze miasta Konin

Po pierwsze: Odpowiedzialność w sprawie ?Konina" ponosi management Dody. Warunki i zasady przeprowadzenia z Artystką wywiadu wynikające z umowy koncertowej są niezmienne od 3 lat. Jak dotąd nikt nie narzekał. Jest to naturalny, profesjonalny proces wynikający z dbałości o wizerunek i interesy naszej Artystki .

Po drugie: Dziennikarze mają naturalną skłonność do zadawania pytań, które nie są związane z tematyką muzyki. Dlatego też grzecznie staramy się im przypominać lub jak kto woli sugerować na czym powinni skupić się najbardziej. Szczególnie jeśli mają do czynienia z dużego formatu gwiazdą jaką jest Doda. Szanujmy wspólny czas i interesy każdej ze stron, a praca będzie przebiegała milej i przyjemniej.

Po trzecie: koncert w Koninie odbył się wczoraj, frekwencja była ogromna, ponad 12 tysięcy ludzi. Dziękujemy!!
Management"

Nie wygodne pytania? No cóż jak się jest osoba publiczną a ludzie chcą wiedzieć to i owo tym bardziej , że jest  to jak powiedziała management, dużego formatu gwiazda, trzeba być gotowym na wszystko . Zawsze można politycznie wybrnąć z kłopotu. Jak się to robi? Najlepiej zapytać naszych polityków 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.