One nadal walczą ze sobą

ImageCzy Hanna Lis i Kinga Rusin przestaną kiedyś rywalizować z sobą?


Mija już 3 lata od rozwodu Kingi Rusin z Tomaszem Lisem.  Hanna Lis była kiedyś największą przyjaciółką Kingi, dziś chyba jet wrogiem numer jeden, no bo jak tu się dziwić, kiedy najlepsza przyjaciółka sprząta ci męża spod nosa. Kiedyś bawiły się na tych samych imprezach, dziś unikają siebie jak ognia. I na dodatek jeszcze ze sobą rywalizują.

Kulminacyjny moment tej rywalizacji według Show, może nastąpić jesienią, kiedy wyjdzie książka napisana przez Kingę. Książka będzie o problemach bliskich kobietom. Jak można się domyślić, problemy kobiet zdradzonych , po rozwodzie i może jak ustrzec się złych przyjaciółek. A żeby było śmieszniej Lis też szykuje swój książkowy debiut. Czemu akurat teraz? Jednak nie będzie w niej nic z porad. Lisica idzie w innym kierunku. Ona raczej będzie siebie tą książką promować. Chce pokazać siebie w roli poważnej dziennikarki, którą interesują losy państwa, bo jak inaczej nazwać politykę i publicystykę?

Show też zauważył , że obie panie w tym samym czasie udzielają wywiadów. Hania pokazała się w sesji zdjęciowej w majowej Vivie, Kinga zaraz w Gali. Rusin kreuje się na kobietę nowoczesną aktywną i towarzyską, podkreśla, że lubi wypady do klubów i ma wielu młodszych znajomych.

A Lisica co na to? A nic, siedzi w domu i pilnuje mężusia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.