, ,  

Ona cierpi na syndrom księżnej Diany

ImageMinęło dwa lata od jej pierwszej i jedynej solowej płyty a ona ciągle bije na głowę inne gwiazdy swoją popularnością. Dlaczego tak się dzieje?


Doda wie jak siebie zareklamować. Dwa lata temu wydała pierwszy i jedyny krążek Diamond Bitch i na tym skończyła się jak na razie jej kariera solowa. Ale ona nadal króluje w kolorowych gazetach na plotkarskich tabloidach. Jak to się dzieje, że ciągle jest tak popularna?

Doda to królowa autoreklamy. Skandal i reklama siebie wychodzi jej najlepiej. Gdy wydała jedyny krążek solowy, zajęła się ocenianiem łyżwiarzy na lodzi i pyskówkami. Gdy ucichło o niej w mediach, wzięła rozwód, później wróciła na chwilę do swojego byłego męża Majdana. Wyjechała do USA gdzie miała robić wielką karierę i nawet umówiła się z Kanye'em West'em, że będzie u niego w studio nagrywać nowego hity. Do dziś cisza. Tak więc znalazła nowy temat by o niej pisać, Nergala. Tak samo kontrowersyjnego faceta w wypowiedziach jak ona sama.

Piotr Tymochowicz specjalista od wizerunku, nie ma wątpliwości, że skandale to strategia marketingowa.

Ona cierpi na syndrom księżnej Diany, która niby walczyła z fotoreporterami, ale wpadała w depresję, jeśli o niej nie pisano. Doda codziennie kupuje tabloidy i przeżywa dramat, jeśli akurat nie jest na pierwszej stronie – stwierdził w rozmowie z "Na żywo" Tymochowicz.

Wiele gwiazd tak ma ale Doda ma tego wyjątkowo najwięcej. Mogła by się w końcu zabrać za śpiewanie, a nie robi się jak Lady GaGa. Głos ma tylko nie potrafi go wykorzystać.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.