,  

„On udaje. Normalnie mówi po polsku”- Tede i Bilguunie

Łamana polszczyzna dla zdobycia sławy?

Bilguun Ariunbaatar pierwszy raz pojawił się na antenie TVN w programie Szymona Majewskiego. Zagubiony Mongoł, złamaną polszczyzną zaczepiał polskie gwiazdy, robił sobie z nich żarty i prowadził wywiady. dziś niemal już opanował polski show-biznes o którym podobno nic nie wiedział.

Być może wszystko to przykrywka . Jak twierdzi Tede w rozmowie z Party, spotkał Bilgunna na jednej z imprez, mówił nieźle po polsku i świetnie orientował się co się dzieje w naszym polskim świecie.

Ten gościu podszedł do mnie i powiedział coś tym swoim łamanym polskim, po czym dodał już normalnie – Ty Tede, coś tam, coś tam. On udaje. Normalnie mówi po polskuParty przytacza słowa  rapera.

Najciekawsze jest to, że nikt nie wie kim tak na prawdę jest Bilguun Ariunbaatar.

Ciężko było uzyskać jakiekolwiek informacje dotyczące życia prywatnego Bilguuna. Nie chciał nic zdradzić. Uczestnicy show wybrali się do spa. Po drodze opowiadali co nieco o sobie. Bill mówił przez pół godziny o tym, że ma w Mongolii trzy żony, które pod jego nieobecność zajmują się jego stadem jaków – powiedziała osoba z produkcji programu.

Znacie tego gościa prywatnie?

TVN

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.