, , ,  

Olga Kaczyńska wygra drugą edycję „Top Model”?(sonda)

Tak obstawili Bukmacherzy, a Wy?

Już dziś odbędzie się finał emitowanego na antenie TVN show – „Top Model”. Spośród trzech finalistek, według ekspertów polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS), największe szanse na zwycięstwo ma Olga Kaczyńska.

7 grudnia druga edycja „Top Model” dobiegnie końca. Po eliminacjach, trwających od początku września, zostały już tylko trzy kandydatki, które będą walczyć o uznanie jury i sms-y telewidzów. Spośród trójki: Anna Bałon, Michalina Manios i Olga Kaczyńska, to właśnie ta ostatnia w oczach ekspertów STS ma największe szanse na kontrakt z Max Factor i międzynarodową agencją modelek.

Nasi eksperci, po przeprowadzeniu wnikliwych analiz, prognozują, że zwyciężczynią drugiej edycji „Top Model” będzie Olga Kaczyńska. Mimo że wielu wskazuje na Michalinę Manios, jako na potencjalną triumfatorkę, jesteśmy przekonani, że jej ciekawy życiorys nie przełoży się na ostateczny sukces – komentuje Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport.

 W salonach STS można typować, która z uczestniczek wygra drugą edycję „Top Model”. Możliwe wygrane za każde postawione 100 zł na zwycięstwo danej kandydatki kształtują się następująco:

Olga Kaczyńska – 175,86 zł

Anna Bałon – 219,82 zł

Michalina Manios – 263,79 zł

Kto wygra II edycję Top Model?

  • Olga Kaczyńska (59%, 282 głosów)
  • Anna Bałon (36%, 171 głosów)
  • Michalina Manios (6%, 27 głosów)

Razem głosów: 480

Loading ... Loading ...
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Olga Kaczyńska wygra drugą edycję „Top Model"?(sonda), 1.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.