, ,  

Olga Bołądź o filmie Nad Życie (video)

Film o zmarłej siatkarce Agacie Mróz

W kinach można już obejrzeć nową produkcję, film o zmarłej na białaczkę Agacie Mróz. W rolę Agaty wcieliła się Olga Bołądź, w rolę jej męża Michał Żebrowski. W filmie Nad życie zagrał epizod mąż zmarłej siatkarki.

Czytając scenariusz, czułam nie tylko wielkie szczęście, że wygrałam casting i czeka mnie praca przy niezwykłym filmie, ale i ogromny ciężar powierzonego mi zadania. To, że ten film obejrzą jej bliscy, że kiedyś jej dziecko być może będzie utożsamiać mnie w jakiś sposób ze swoją mamą.(…) Zależało mi przede wszystkim na tym, by postać, którą gram, była prawdziwa.

– Chcąc, by postać w którą się wcieliłam była prawdziwa, musiałam przejść psychicznie przez wszystkie etapy jej życia. Na planie źle się czułam, cały czas wszystko mnie bolało. Grając chorą, grając atak bólu i kilkanaście dubli danej sceny, schodziłam z planu, czując się jakby ktoś mnie pobił. W którymś momencie ja aktorka jakoś nałożyłam się na postać, w którą się wcielałam. Ale z czasem wszystko wróciło do normy.– powiedziała Bołądź w rozmowie z Faktem

Popatrzcie na zwiastun filmu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.