Ola nie chciała mieć dziecka!

ImageOla Kwaśniewska niedawno rozstała się ze swoim narzeczonym. Powód? nie była gotowa na dziecko.


Ola podjęła trudną decyzję w swoim życiu. Zamiast ślubu zostawiła swojego narzeczonego Wojtka Szuchnickiego.  Dlaczego? W końcu byli piękną parą.

– Wojtek wciąż mówił o ślubie i dzieciach, Olka po prostu się przestraszyła – zdradza Faktowi przyjaciel córki byłego prezydenta. – Rozstali się w przyjaźni, ale nie sądzę, by jeszcze do siebie wrócili – dodaje.

Ola ciągle żyje marzeniami i światłem fleszy. Chłopak chciał stabilizacji, żony, która zajmie się domem i dzieci. Ola do takiej roli jeszcze nie dorosła.

Ola ma ambicje i poczucie, że jeszcze może coś dla siebie zrobić –
potwierdza tą wersję znajomy. – Wybrała wolność i karierę.

Póki co Ola kariery nie robi i nic się na to nie zapowiada. Bywanie na salonach nie oznacza, że nagle stanie się gwiazdą ekranu. Pewnie liczy na to, że któregoś dnia podejdzie do niej ktoś stojący na wysokim stanowisku i zaproponuje jej odlotowy występ.

Gdyby nie to, że jest córką prezydenta dobrą partię na męża jaką był Wojtek na pewno by nie odrzuciła. Lata niestety nie stoją w miejscu ani się nie cofają. Któregoś dnia może się obudzić niestety rozczarowana i z żalem , że przegapiła swoją szansę na dobre , spokojne ciepło rodzinne.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.