Ola Kwaśniewska chce już wyjść za mąż

Michał Pieściuk / newspix.pl

Tata na pewno się ucieszy, w końcu może zostanie dziadkiem

Jeszcze niedawno Aleksander Kwaśniewski w Gali mówił, że jego córka Ola jest w takim wieku, że może przegapić chwilę, w której podejmuje się najważniejsze dezycje życiowe.

Ola, mam wrażenie, ciągle jest przed wyborem swojej drogi . Wolność, możliwość wyborów jest rzeczą piękną, ale ten czas, gdy na coś trzeba się zdecydować, jest coraz bliższy.

Ola na pocieszenie tatusia we wczorajszym Super Expressie zadeklarowała, że jest gotowa założyć rodzinę

Absolutnie jestem zdeterminowana, żeby założyć rodzinę. Zawsze wchodziłam w związki z nadzieją, że coś z tego będzie.

To bardzo dziwne co mówi  Ola, przecież będąc w związku z Wojtkiem Szuchnickim, podobno to właśnie ona nie chciała wyjść za niego i dlatego ten związek się rozpadł. A później rozpowiadała jak się jej żyje dobrze będąc singelką.

Już wolę, gdy mnie nazywają starą panną, to już bardziej pasuje – twierdzi. Ale to jest tylko moja i mojego partnera decyzja, kiedy postanowimy podjąć jakieś kroki sankcjonujące nasz związek.

I jeszcze jedno, Ola wie jaka jest recepta na udany związek.

Gdy jesteśmy takie bluszczowate, takie za dobre, lekko narzucające się ze swoją miłością, to wtedy niestety jest duże prawdopodobieństwo, że zanudzimy tego faceta na śmierć – wyjaśnia. Natomiast gdy mamy poczucie własnej wartości, swoje pasje, zainteresowania i nie pokazujemy, że on jest całym naszym światem, to uważam, że jesteśmy bardziej pociągające dla faceta. On nie może mieć całkowitej pewności, że zawsze będziemy przy nim trwać.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.