Ola Kwaśniewska wychodzi za mąż a przygotowania w toku

 Ola Kwaśniewska od jakiegoś czasu planuje swój ślub i na pewno będzie to wydarzenie roku.


Ola i jej narzeczony jeszcze szukają odpowiedniego miejsca, w którym będą mogli wyprawić wesele. Data ślubu Aleksandry Kwaśniewskiej i Wojciecha Szuchnickiego jest pilnie strzeżoną tajemnicą.

Ola chciała by jej wesele odbyło się w zamku.

To najdroższa z możliwych opcji. Wynajęcie takiego miejsca kosztuje ok. 50 tysięcy złotych – mówi Faktowi osoba zajmująca się organizacją wesel.

Ale to nie wszystko, to dopiero poło0wa kosztów – Do tego doliczyć trzeba jeszcze wiele niezbędnych rzeczy, jak wybranie menu czy wynajęcie samochodu dla młodej pary… – stwierdza specjalistka.

Ogólnie wychodzi 100 tysięcy zł. Kto poniesie koszty tej uroczystości. Czy rodzice Oli czy też podzielone zostaną na pół a może tradycyjnie?

Innym problemem będzie również dobór gości. Wiadomo na weselu niepublicznych osób jest rodzina i przyjaciele, najbliżsi. A tu może być również problem polityczny, wszak Aleksander Kwaśniewski to nie byle kto, to były prezydent Polski.

Media spekulują, że z polityków mogą się pojawić na weselu zaprzyjaźnieni z Aleksandrem Kwaśniewskim, Ryszard Kalisz , Krzysztof Janik, Marek Siwiec czy Danuta Waniek .  Ola z kolei ma wielu przyjaciół z show-biznesu takich jak Weroniki Rosati, Marcina Prokopa  czy Tomasza Jacykowa.

To będzie się działo oj będzie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.