Ola Kwaśniewska w ciąży?

ImagePlotki się szybko rozeszły o ciąży córki Prezydenta, gdy ta odwiedziła oddział położniczo-ginekologiczny ze swoim narzeczonym.


Ola i jej narzeczony Wojciech Szuchnicki odwiedzili Szpital Ginekologiczno-Położniczy więtej Zofii w Warszawie. Po wizycie poszli na kolację ze świecami. Takie zachowanie i takie miejsca od  razu sugerują jedno, Ola musi być w ciąży.

Nikt z otoczenia Oli nie chce się wypowiadać o ewentualnej jej ciąży. Jak to zwykle bywa żadna przyszła mama ani najbliżsi nie chcą zapeszać na początku tego stanu. Wiadomo tyle, że narzeczony Oli , Wojtek Szuchnicki, który na razie jest dojeżdżającym narzeczonym, przeprowadzi się do stolicy i w końcu zamieszka ze swoją ukochaną- zdradziła nam osoba zaprzyjaźniona z rodziną Kwaśniewskich.

Ola zmieniła się ostatnio, tę zmianę zauważyły też koleżanki z którymi pracuje.

Ola jest bardzo szczęśliwa. Wygląda cudownie. Co prawda nie zdradziła mi, z jakiego powodu jest taka rozpromieniona, ale widać na jej twarzy radość. Ja cieszę się jej radością – powiedziała SE nieco tajemniczo Edyta Herbuś .

Były Prezydent próbuje pohamować emocje mediów i zaprzecza plotkom. Do mnie takie informacje nie dotarły, zaraz potem dzwoni menedżerka Oli i chłodno poinformuje: Ola była tylko u koleżanki.

Prawie każda gwiazda, która stroni od mediów zaprzecza doniesieniom o ciąży. Później i tak wychodzi na jaw, za parę miesięcy się przekonamy czy Ola będzie miała dzidziusia, czy też nie. W końcu już by mogła.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.