, ,  

Oficjalne oświadczenie Dody

ImagePo wielkiej burzy artykułów jakie ostatnio się pojawiają na temat Dody, ona sama na swojej stronie zamieściła oficjalne oświadczenie.


Oświadczenie dotyczy, planowanego dziecka, jak również sprawy sądowej przeciwko Super Expresowi, dotyczącej artykułu Doda! Załóż majtki !
Oświadczenie od Dody.
2009-01-09 19:24:54
Zamieszczając niniejsze oświadczenie, chciałam wyrazić swoją jednoznaczną dezaprobatę wobec wydarzeń, jakie mają miejsce wokół artykułu z 06 lutego 2008r., opublikowanego przez Super Express pt.: " Doda! Załóż majtki!"

Otóż chcę wyraźnie i jasno powiedzieć, że moja charyzma, wyrazistość i czasami nietuzinkowe zachowanie oraz odważne poglądy, nie mają nic wspólnego z „łatką osoby kontrowersyjnej", jaka jest mi przypisywana przez niektóre media. Nigdy taka nie byłam i nie jestem. Nigdy też nie chodzę, ani nie chodziłam bez bielizny w miejscach publicznych. Mimo tego, że jestem najbardziej odważną i lubującą się w skandalach artystką, walczę i absolutnie nie utożsamiam się z wydźwiękiem i treścią tego niesmacznego artykułu, który jest dziełem erotomana-bajkopisarza.
Sprawę traktuję bardzo poważnie, dlatego ma ona finał w Sądzie.
Robienie sobie z tego żartów i nakręcanie ponownie spirali poprzez powielanie bez końca artykułów sprzed roku, jest co najmniej nieprzyzwoite i godzi bardzo w mój wizerunek. Igrzyska urządzone w dniu dzisiejszym w Sądzie, łącznie z wątpliwej wiary informacją o podłożeniu bomby, która spowodowała przerwanie rozprawy sądowej, było po prostu wyrazem pogoni za tanią sensacją, która w dodatku jest wierutnym kłamstwem, bez względu na to, jakim kosztem i ile osób „trzeba przy tej okazji podeptać".
Ponieważ takie zachowanie godzi w moje dobre imię i mojej rodziny, wyrządza mi wiele krzywdy, kładąc odcisk na mojej ciężkiej pracy zawodowej – proszę o nie powielanie artykułów sprzed roku dotyczących sprawy, która aktualnie jest dochodzona w Sądzie. Przypominanie tych artykułów, które wtedy przyczyniły się do wielu strat na moim polu zawodowym i do utraty licznych kontraktów, powtórzy teraz sytuację sprzed roku i odnowi falę kłamstw, z którymi walczę ja i moi współpracownicy w Sądzie. Za ów kłamliwy obraz mojej osoby , wytworzony przez ten artykuł, będę dochodzić zadośćuczynienia w Sądzie aż do skutku.


PS. Odnosząc się do dzisiejszej informacji w Fakcie, pragnę uspokoić moich fanów, że dziecko jest
ostatnią rzeczą, o której aktualnie myślę. Jest to kolejna, kompletna bzdura .
Przede mną bardzo pracowity rok, obfitujący w nową płytę i wiele niespodzianek dla moich
fanów, których bardzo serdecznie pozdrawiam.

Gleba.
DODA

Nie będziemy komentować oświadczenia, chyba jest bardzo jasne. Co przyszłość przyniesie, na pewno Was poinformujemy.


 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.