Odważna sesja zdjęciowa Né Comme Ça w magazynie lifestylowym WOW

Na takie sesje modowe nie decyduje się żaden projektant i żaden magazyn lifestylowy w Polsce! Skandal? Prowokacja? – Nie,  po prostu produkt pokazany inaczej i inspiracja kampaniami czołowych projektantów na świecie – mówi Beata Łańcuchowska, redaktor naczelna magazynu WOW, który właśnie pojawił się kioskach.

To już piąty numer magazynu WOW i piąty z zaskakującą sesją modową. Była już sesja pod wodą „Otulenie” pin-up girl z Alicją Janosz oraz „leśna” sesja z Ewą Sibińską. Każda z nich miała za zadanie opowiedzieć historię i w nowym świetle pokazać produkt. Tym razem przyszedł czas na skandalizującą opowieść rodzinną – Segreti di famiglia, sesję autorstwa Kamila Majdańskiego, prezentującą młodą odważną w przesłaniu markę Né Comme Ça.

Inspiracją do sesji była sama marka i jej filozofia. Né Comme Ça kieruje swoją ofertę kieruje do osób, którzy nie zwykli słuchać zakazów i lubują się w ich przekraczaniu. Segreti di familia to właśnie opowieść o przekraczaniu pewnych granic… – Nie chodzi o skandal a raczej o wstrząs, wywołanie reakcji – tłumaczy redaktor naczelna. – W naszym magazynie zachwycamy się życiem, które jak  wiadomo ma różne aspekty i oblicza – dodaje. Beata Łańcuchowska tłumaczy, że właśnie przez takie sesje poszukuje sposobu na przekazania emocji, które kryje w sobie produkt.

Takim podejściem WOW stara się wyjść poza schemat znany w prezentowaniu mody – Zwykle moda prezentowana jest na fotografiach beauty, wszystko jest nieskazitelne piękne i bardzo zachowawcze. Nam zależy na wzbudzeniu emocji – mówi naczelna pisma. Marka Né Comme Ça została przedstawiona  w magazynie WOW za pomocą bardzo odważnych stylizacji, nawiązujących do takich wartości jak wyzwolenie, emancypacja, samoakceptacja także w aspekcie seksualnym. Nie chodzi o nagość samą w sobie, ale o pewną estetykę, przekaz,  o przedstawienie fabuły – czyli w sposób znany i często stosowany przez największe marki i projektantów np. Dolce Gabana, Maybach czy fotografików np. Mert Alas, Marcus Piggott, Steven Klein.

Co jeszcze można znaleźć w nowym numerze WOW? Rozmowę z Anną Dutkiewicz, żoną prezydenta Wrocławia, wywiad z fotografikiem Maciejem Osiką, rodowitym wrocławianinem, a także z Bogdanem Zieniewiczem, twórcą firmy Twins, luksusowej marki garniturów szytych na miarę, które noszą Roger Moore, David Beckham, czy Antony Hopkins.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.