, ,  

Odstawiła dziecko dla kariery!

Image2 miesięczny Adaś zamiast piersi ciągnie butelkę. Mało tego już mu  widać pierwsze ząbki!


Zbyt długie karmienie dziecka piersią w przypadku tak aktywnej kobiety jak Kasia, urasta do rangi sporego problemu. Dlatego też dla niej byłoby najlepiej, gdyby mały Adaś przestawił się na picie mleka z butelki- donosi Fakt.

Adaś do tej pory cały czas był karmiony piersią. Kasia i Marcin próbowali go przestawić na butlę( tylko po co), a ten nie tolerował sztucznego karmienia, chciał tylko cyca (i prawidłowo).

Jak dowiedział się Fakt, od kilku dni Adaś zaczął współpracować z rodzicami i powoli przekonuje się do jedzenia z butelki. Aktorce spadł kamień z serca, gdyż nie tylko nie musi zabierać małego ze sobą na próby do show „Jak oni śpiewają”, ale również i jej biust nie stanie się zbyt duży, co akurat w jej przypadku niekoniecznie jest pożądane. Wszak widzowie przyzwyczaili się już do rozmiarów piersi Kasi Cichopek i mogliby przeżyć szok, widząc je w większym rozmiarze –  co za bzdury ten Fakt tym razem donosi.

Czy piersi a właściwie ich wygląd jest ważniejszy od zdrowia dziecka?

Co dalej donosi Fakt? Lekko tym razem przesadził.

Jednak to nie koniec problemów młodej mamy. Zbliża się nieubłaganie okres ząbkowania Adasia.(maluch ma 2 miesiące a już mu zęby chcą wychodzić?) Za kilka miesięcy chłopcu zaczną wyrzynać się pierwsze mleczaki. I choć Kasi nie grozi już, że syn pokąsa jej piersi podczas karmienia, to i tak rodzice będą mieli prawdziwą szkołę przetrwania. Już widać, że malec jest zadziorny i zawsze daje do zrozumienia, czego chce…

Dziwne tłumaczenie dla aktorki. Nie lepiej napisać?

Kasia rezygnuje z karmienia, bo chce mieć luz w prowadzeniu programu Jak Oni śpiewają a tym samym zarobić dużo kasy! Kariera na pierwszym miejscu!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.