,  

OCHRONIARZE Z „UTOPII” BESTIALSKO I BEZ POWODU SKATOWALI CZOWIEKA!- napisała Doda

ImageNa stronie Dody przez chwilę był taki właśnie wpis, po czym bardzo szybko zniknął.


O co właściwie chodzi? Chodzi i Dominika Drygasa, z którym wokalistka się spotykała czy tez przyjaźniła.

A sprawa jest dość tajemnicza i dziwna ale wydarzenie faktycznie miało miejsce. Drygas został wywleczony bez powodu w klubie z VIP roomu i został ciężko pobity. Wczoraj Dominik Drygas był na policji gdzie złożył zeznania w sprawie.

A to co napisała Doda i usunęła ze swojej strony:

OCHRONIARZE Z "UTOPII" BESTIALSKO I BEZ POWODU SKATOWALI
CZOWIEKA!

Kochani, piszę do Was z niedobrą nowiną, ale chcę wywołać pospolite ruszenie. Mój przyjaciel Dominik z soboty na niedzielę ZOSTA SKATOWANY w klubie UTOPIA. Ma wstrząs mózgu, złamany nos, wybite zęby, wybity bark, skręconą nogę, podbite oczy, obite nerki. Dwa razy stracił przytomność, znajomi znaleźli go na chodniku przed UTOPI nieprzytomnego!

Biło Go 3-ech ochroniarzy (!), Dominik przeżył CUDEM…! To NIE BYA żadna bójka ani awantura, tylko E-G-Z-E-K-U-C-J-A! EGZEKUCJA na chorym człowieku, który walczy z najokrutniejszą chorobą ludzkości! JAK TO JEST MOLIWE, EBY W JEDNYM ZE SYNNIEJSZYCH WARSZAWSKICH KLUBÓW PRZYZWOLONO NA TAKIE BESTIALSTWO?!

Jak to możliwe, że NIKT tego nie przerwał, że NIKT mu nie pomógł?! Tak wygląda warszawski lans?! Tak wygląda snobistyczna "zabawa" w stolicy?!

DOKONAM WSZELKICH STARA BY WINNI PONIELI KONSEKWENCJE!

Jak wrócę przekonamy się, jak zaśpiewają frajerzy, którzy katują jedną, bezbronną osobę BEZ POWODU, a klub nawet nie reaguje!

Swoją drogą zastanawiające jest czemu zupełnie beztrosko całemu zajściu przyglądali się z vip room'u "piłkarze" Tomek Iwan i Tomek Kłos? Czy Wam też dziwnie łączą się fakty???

DODA.

Straszne a Dominikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Nikt chyba nie zasługuje na takie potraktowanie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.