Och, ach Nataszo nasza, jakaś Ty zdolna jest!

 Jaka ta Natasza zdolna i niesamowicie pracowita. A jaką popularność zdobywa bez swojego męża.


Ambicje Nataszy Urbańskiej sięgają niemal szczytów. Ona ciągle ma coś do zrobienia a zdolna wszechstronnie jak nikt inny. Tańczyć potrafi i nawet amatorkę potrafi udawać. piewać też potrafi i już nagrywa płytę solową!

Jestem w trakcie pracy nad solową płytą. Mamy już pierwszy numer, który spodobał się firmie fonograficznej i wkrótce ruszamy z kopyta. Jak dałam ten kawałek do przesłuchania dziewczynom z Buffo, nie poznały mnie. "To ty tak śpiewasz?". To będzie zupełnie inna Natasza niż do tej pory. Na płycie znajdą się oryginalne kompozycje, a nie covery innych gwiazd. Chciałabym skończyć jej nagrywanie wiosną przyszłego roku – wyznała Urbańska na łamach Party.

Niedobre koleżanki, pewnie szczęki Wam opadły, jak usłyszałyście swoją koleżankę śpiewającą. Ale to nie wszystko. Teraz lepszy numer.

Mam zamiar także spełnić inne swoje marzenie. Specjalnie dla mnie pisany jest musical, w którym zagram główną rolę zdradziła. – Solowa płyta, trasa koncertowa z wielkim show, rola w filmie muzycznym – to jest to, o czym marzę – dodała.

No proszę. Ciekawe jaki to musical, czyżby ekranizacja Metra? Do którego miały być castingi? Jeśli tak to pozostali kandydaci niech już zapomną, główna rola obsadzona!

Jak to przysłowie mówi, nie chwalą nas- chwalmy się sami.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.