,  

O jeden występ za dużo!

 Doda ruszyła ze swoja nową trasą koncertową, gdy nagle została przerwana z powodu urazu kręgosłupa. Jaki to był występ, zrelacjonował Super Express, a było ostro!


W piątek wieczorem Doda dała pierwszy koncert w Toruniu w ramach trasy koncertowej ROCK'N'ROLL PALACE TOUR. Koncert mimo urazu kręgosłupa wokalistki był pełen diabelskich gadżetów. Trumny, ziejące ognie i zakrwawione zwierzęce serce, które artystka wkłądała sobie między nogi.

Jak się zaczęło i  gdzie miał miejsce koncert?

Scena na ulicy więtej Marii Panny, tuż obok kościoła. Na deskach skacze Doda, pod sceną trochę ponad 100 fanów. Głównie nastolatki. Po kilku minutach widzów jest już więcej, bo jak głosi plotka, zaczęto wpuszczać bez biletów.

Najpierw Dorota śpiewa w trumnie. Ale to jeszcze nic. Chwilę później paraduje po scenie z kawałkiem zakrwawionego bydlęcego mięsa. To prawdziwe serce! Piosenkarka biega z nim po scenie, macha nad sobą, kładzie między udami, a na koniec miota w publiczność.

Jej krwawy występ przerwał uraz kręgosłupa. Nie będzie więcej póki co pokazywać swoich diabelskich sztuczek. Pytanie jest jedno, czy królowej polskiej sceny wypada bawić się w taki sposób na oczach tysięcy ludzi?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.