Nowy wokalista wkracza na polską scenę z singlem „Chciałbym wierzyć”

Fotoszok.pl
Szczypior  to  młody wokalista, który debiutuje singlem „Chciałbym wierzyć” opowiadającym o utraconej miłości.

 

Artysta, który do tej pory znany jest ogólnopolskiej publiczności z udziału w pierwszej edycji programu „Bitwa na głosy” prezentuje swój materiał. Utwór „Chciałbym wierzyć” to debiut artysty. Romantyczna ballada opowiada o tęsknocie za ta jedyną ale utracona miłością. Opowiada o dążeniu do odzyskania wiary  ze miłość  można odbudować na nowo. Piosenkarz sam napisał tekst do utworu.

 

Szczypior śpiewa, odkąd pamięta, nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Od zakończenia „Bitwy na głosy” był to dla wokalisty czas wytężonej pracy nad warsztatem wokalnym, licznych koncertów i spotkań z publicznością. Czas potrzebny do tego, by znaleźć w sobie siłę i odwagę do dążenia za marzeniami.

Pragnienie realizacji własnego materiału, choć towarzyszyło wokaliście od zawsze, nabrało realnych kształtów czego efektem jest m.in. ten singiel.

Wokalistę fascynują popowo rockowe brzmienia z nutą elektroniki, i nie banalne teksty , skłaniające  do zatrzymania się,  i przemyśleń  nad codzienną  nostalgią,  i emocjami  jakimi kieruje nas życie, taki jest właśnie utwór „Chciałbym wierzyć”.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.