,  

Nowy wizerunek Dody!

 W końcu się pokazała. Tak nam jej brakowało!


Dziś w Dzień Dobry TVN mogliśmy zobaczyć nową Dodę. I chociaż twierdzi, że uwielbia ciszę wokół siebie i tak jej nie wierzymy.

Dziś z ranka w Dzień Dobry TVN pokazała się po długiej nieobecności Rabczewska. Zmieniła fryzurę, chyba jej włosy urosły a może tylko je wyprostowała. Udzieliła dość obszernego wywiadu. Było trochę wspomnień dzieciństwa.

Pod koniec roku Dorota wchodzi do studia nagrań i zaczyna pracę nad nową płytą, to tyle z jej śpiewania. No może jeszcze to, że chciałaby zostać gwiazdą międzynarodową. Skończyła 25 lat i postanowiła coś w sobie zmienić. Jej nowa płyta ma być bardziej zbuntowana, jakby do tej pory było inaczej.

Jolanta Pieńkowska zapytała czy jej wizerunek ma coś wspólnego z jej partnerami? Wokalistka odpowiedziała, że nie ma nic wspólnego, że lubi spotykać się z indywidualnościami, czyli takimi którzy nas oszołomią.

O co chodzi z tym podbijaniem Ameryki? Ponieważ chodzą plotki, że Dody związek i Nergala to czysty marketing, on chce podbić rynek polski, gdzie już szykuje się do tournee a czy ona podbije Amerykę?

Możemy razem podbić białka do jajecznicy– powiedziała niepokorna Doda. Tu nie mamy wątpliwości, że często je bije.

Przez jakiś czas media milczały na temat Rabczewskiej no cóż, w końcu ukryła się i nie było o czym pisać. Podobno wokalistka się bardzo cieszy, gdy rano wstaje a tu nic, żadnego słowa o niej. Trudno sobie to wyobrazić. W końcu jeszcze nie tak dawno mówiła, że to media żyją i zarabiają dzięki niej. A tu proszę , daliśmy sobie radę nawet gdy nie było Rabczewskiej.
 
Super Express znowu szykuje się do sądu przeciwko Dorocie, co ona na to? Dorota się śmieje i chętnie pójdzie do sądu, jeśli tabloid nie ma nic innego do roboty niech się sądzi.

W Ciechanowie Dorota pomaga utalentowanej młodzieży, chciała by by ktoś zajął jej miejsce na rynku muzycznym, ale nie ukrywa, że chętnie by widziała na rondzie swój posąg czy też pomnik jak kto woli.

Wyobrażacie sobie , wjeżdżacie do Ciechanowa a tu wita Was pomnik Dody!


Ona faktycznie jest podobna do Igi Wyrwał a szczególnie teraz gdy wyprostowała włosy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
, , ,  

Nowy wizerunek Dody!

ImagePatrzcie na stare zdjęcie Dody, bo to już ostatnie jej takie występy. Doda zmienia wizerunek.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.