,  

Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej (video)

Kolekcja wyprzedażowa strojów plażowych?

AKTUALIZACJA

Od kilku tygodni czekaliśmy na ten moment. Najpierw w sieci pojawiła się nowa piosenka All The Wrong Places, nagranej w ramach projektu Poland Why Not. Teraz do utworu pojawił się teledysk, a zdjęcia do niego pokazywaliśmy już jakiś czas temu.
Natasza w swoim nowym klipie śmiało wygina ciało a przy okazji pokazała jakie stroje plażowe lubi. Reżyserem teledysku jest David Palmer.

Nas klip nie zachwycił a Was?


I jeszcze klip Patrici Kazadi, który lepszy?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej (video)

 • aneta

  gorzej niz disco polo. tragiczny teledysk.nic nie robi tylko sie dotyka i czlapie nogami. kupa gapiow i zero…profesjonalizmu… kto by pomyslal…laska z teatru buffo…brrrrr.

 • Incia

  teledysk Nataszy poprostu bazarowa dosłownie!!! beznadzieja …….Nataszka tak chyba zwyczajnie zakochana w sobie jest aż nie fajnie się na to patrzy
  Teledysk Patrycji na dużo lepszym poziomie a i ona sama bardzo pasuje do takich stylizacji . Nataszka tak bardzo chce udowodnic że coś potrafi aż się wręcz onanizuje chodząc ulicami myśląc ze tą prowokacyjnością coś osiągnie ….Jeszcze raz poprostu żenua!!!!

 • Martyna

  Od razu wiedziałam, że tak będzie!!! Natasha wygląda jak tania podstarzała panienka.. Tandeta.. I tylko się mizia po głowie i próbuje być sexowna(na siłę)! Kazadi jest dużo lepsza i teledysk dużo lepszy poza tym bardzo ładnie Patrycji w tej czerwonej szmince:)

You must be logged in to post a comment.