, ,  

Nowy teledysk Dody zniszczony !

ImageNa dniach miała ukazać się premiera nowego teledysku Dody do piosenki Rany.


Pisaliśmy TUTAJ, że powstaje nowy klip Dody do piosenki Rany. Ale niestety, nie zobaczymy go w planowanym terminie, dlaczego? Ponieważ cały, wielogodzinny materiał z planu uległ zniszczeniu. Doda i Maja nie zabierają na razie głosu ale reżyser Bo Martin wściekł się. Na swoim blogu wyjaśnia sytuację.

Pisownia jest oryginalna, ale pamiętajcie, że Bo Martin nie jest Polakiem, więc nie żywcie urazy do pisowni.

Kochani, mam przykra wiadomosc ze ten czlowiek zabil Dody klip! – pisze Bo nad zdjęciem winowajcy. Jego praca jest by ladowac film do kamery… On znisczyl nasz surowy material! Stalo sie to przed wywolaniem filmu. Jest to attak na Dode! Naumyslny czy nie???

Widzialem juz film po wywolaniu, te idealnie naswiecone obraski sa calkiem zdewastowane rysami po pieknej twarzy i cialem Dody… Jestem w glebokim szoku… Trwa dochodzenie w tej sprawie, i mnie proszono o czisze do czasu gdy sie sprawa nie wyjasni… Ale dlaczego ja mam milczec jak moja praca zostala znisczona?!!!!!!

Wkurza mnie to poza granic wyczymania jak sprawy tego typu bija w artystow jak Doda i mnie… Cziesko pracujemy by stworzyc cos ladnego, a jakis kriminalista psuje to w moment, a ja nawet nie moge o tym mowic? Chce mi sie krzyczec i blisko mi do przemocy… Niech wypier….!!!! to nie MSZ i sekrety narodowe… Znam prawde, widzialem ja na wlasne oczy… To dlaczego nie i wy????"

Ide na noc w W-we odreagowac… jesli wpadnicie na odurzonego wariata, moze to byc ja…

Omijajcie ulice Warszawy 🙂  Współczujemy i dobrze, że jest ktoś kto powie prawdę a nie mydli nam bajeczkami oczy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.