,  

Nowy singiel Toli Szlagowskiej(posłuchaj)

Coś nowego,czy się u nas przyjmie?

Tola Szlagowska swoją karierę muzyczną zaczęła bardzo wcześnie. Wyjechała do Stanów, była członkinią grupy Blog27. Dziś jest pod opieką Mai Sablewskiej i chce podbić Polskę. Czy się jej uda?

W sieci pojawił się kolejny singiel młodziutkiej wokalistki, utwór pod tytułem Let it go, pochodzi z najnowszej płyty artystki.

Pamiętam kiedy Tola po raz pierwszy puściła mi swoje utwory – byłam mocno zdziwiona, pozytywnie rozczarowana, szczęśliwa. Jedna z piosenek tak mocno wpadła mi do głowy, że nuciłam ją na okrągło. Wtedy jeszcze nosiła inny tytuł. Tola długo nad nią pracowała, ale na każdy dźwięk warto było czekać. „Let it go”, bo o niej mowa, to kolejna piosenka, którą Tolcia puszcza w świat. Jestem pewna, że przyniesie Wam wiele radości. Filmik do tego utworu będzie zamykał całe demo. Z tej okazji Tola przygotowała dla Was niespodziankę. Otóż wystarczy, że wyślecie swoją fotkę a możecie wystąpić w video do tej piosenki. Każdy z Was! Nie ma ograniczeń, zasad, losowania…”
Bardzo przyjemnie jest czuć, że tożsamość muzyczna Toli dużo zmienia na rynku muzycznym, bo po prostu jest prawdziwa i jedyna. – napisała Maja na swoim blogu.

Posłuchajcie i oceńcie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.