Nowy singiel Górniak to gniot !

ImageTeraz Sara się wzięła za Edytę Górniak. May musi być bardzo zdesperowaną osobą, że obraziła już prawie połowę show-biznesu i nie nadal nie odpuszcza.


Wcześniej niewidomą Ewę Lewandowską nazwała cipką niewydymką, Kayah hipokrytką do kwadratu, a Justynę Steczkowską największym dnem i medialną czerstwizną roku.
Teraz wzięła się za Edytę Górniak i  jej ostatni singiel, który już Wam przedstawiliśmy.

Edyta wg niej wpadła w kanał a jej piosenka to gniot.Nowy singiel Edyty "To nie tak jak myślisz, kotku" czyli Górniak śpiewa gniota.
W sumie nigdy nie miała nosa do dobrych kompozycji (poza kilkoma głównie z początku kariery) ale tym razem przeszła samą siebie. Piosenka z serii tych, które powinno wrzucić się do kosza. Mieć taki głos i takie możliwości i nie mieć dobrych piosenek (mając jednocześnie pieniądze na zamówienie i wyprodukowanie kompozycji światowej klasy) to dopiero kanał. Kanał, w który chyba sama się wplątała. Bo chyba nikt jej nie zmusza do śpiewania gniotów. Chyba. 

Piosenka bez duszy i bez wizji.

Nie wiem kto ją napisał, ale wiem kto ją zaśpiewał. Piosenka nie zasłużyła na tak dobrą wykonawczynię. Górniak podobno ma dar uszlachetniania piosenek, ze względu na swoją wyjątkową wrażliwość. Ma dar, ale tej piosenki uszlachetnić się nie dało.

Szkoda, że taki talent od wielu lat ma problemy z repertuarem.

Piosenkarka takiej klasy powinna umieć dokonywać słusznych wyborów. Artysta powinien się rozwijać, a nie cofać w rozwoju.

Hałas, aranżacja bałaganiarska. Próbowano silić się na nowoczesność, ale wyszło gorzej niż źle. Bez stylu i klasy. Umęczona piosenka bez duszy.

Ale nie ma co narzekać. Radia będą to chętnie grać, skoro gniot.

Górniak zamiast coraz bardziej dostawać do gwiazd światowego formatu zniża się i muzycznie zbliża do poziomu polskiej kupy.

Ten utwór nie jest jakiś gorszy od tego co puszczają w radiach, ale nie jest też lepszy. Od takiego talentu jak Górniak powinno się wymagać jednak więcej niż od Dąbrowskiej, Markowskiej, Flinty czy Cerekwickiej

To przykre, że ktoś kto nie pokazał swoich umiejętności tak opluwa prawdziwych artystów. Czy Sara ma jakieś granice w swojej przyzwoitości?  Kto będzie następny na liście desperatki?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.