Nowy polski boysband The Biscuit nagrał swój pierwszy debiutancki utwór

W kwietniu zostali wybrani z kilkuset młodych i uzdolnionych wokalnie nastolatków.

Zazdrośnicy nie dawali im najmniejszych szans, poddając ich krytyce. Jednak oni dążyli do celu…¬ The Biscuit – czyli nowy polski boysband, który w pierwszej wizji pomysłodawców miał składać się z 5 członków, w ostatecznej wersji przybrał formę 3 osobowego składu.

Wraz z końcem czerwca, a początkiem lipca światło dzienne ujrzy ich pierwsza debiutancka piosenka „Do nieba” . Brajan, Mateusz i Zbyszek przez dwa długie miesiące przygotowywali się do nagrania swojego debiutanckiego singla. W między czasie przygotowywali się do pierwszego wspólnego koncertu, który miał miejsce 17 czerwca 2012 r. w Bogatyni. Cała trójka zgodnie twierdzi, że koncert był bardzo udany. „Zostaliśmy mile przyjęci przez publiczność w Bogatyni. P

o koncercie ludzie do nas podchodzili i dziękowali za to, że daliśmy im tyle radości występując przed nimi i śpiewając. Cieszymy się, że pierwszy koncert był dla nas bardzo udany. Dało nam to mnóstwo wiary i siłę na jeszcze większą pracę z naszej strony. Mamy nadzieję, że nasz debiutancki utwór spodoba się publiczności. Tym, którzy w nas wierzą dziękujemy. – (mówią chłopaki)”

Autor ich debiutanckiego utworu na swoim koncie ma już kilka znanych słuchaczom rozgłośni radiowych – hicorów.

Zdjęcia zespołu możecie zobaczyć TUTAJ

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +2 (from 2 votes)
Nowy polski boysband The Biscuit nagrał swój pierwszy debiutancki utwór, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

You must be logged in to post a comment.