,  

Nowy menadżer Dody!

 Wczoraj wszystko wskazywało na to, że brat Dody, Rafał Rabczewski jest jej nowym menadżerem. Tak wynikało z informacji zamieszczonej na stronie artystki.


Pojawił się jednak nowy wpis i oficjalne oświadczenie Doroty Rabczewskiej. Brat jest menadżerem koncertowym a nowym oficjalnym menadżerem jest Jarosław Burdek, dyrektor TVP2.

Oświadczenie dot. nowego managera ds. PR .
 2009-11-28 13:40:23

Od dzisiaj Doda ma nowego managera,

którym jest Jarosław Burdek – dziennikarz i manager z blisko dwudziestoletnim stażem, aktualnie dyrektor programowy nowej telewizji muzycznej – Rebel TV. Wcześniej był m.in. prezenterem radiowym (Radio Kraków, Radio ESKA), dyrektorem programowym MTV, dyrektorem promocji Sony BMG, zastępcą dyrektora TVP2. Od października br. prowadzi swoją firmę konsultingową i producencką.

„Propozycję Dody przyjmuję bez wahania – stawiam na jej wielki talent muzyczny i charyzmę. Będziemy ciężko pracować nad nagraniem najlepszej płyty w jej karierze i nad zmianami wizerunkowymi. Doda jest dzisiaj w miejscu, gdzie przestają się liczyć plotki i skandale, za to pora na realizację marzeń o światowym poziomie jej wszystkich działań artystycznych, od teledysków po wielkie koncertowe show” – twierdzi Jarek.

Wiele zamieszania koło tych menadżerów Dody. Jeden zawrót głowy, oby tylko praca była owocna.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.