Nowy hit nadchodzącego lata Honoraty Honey Skarbek !

Fotoszok.pl
Drugi album solowy Honoraty „Honey” Skarbek – Milion okazał się wielkim sukcesem, doczekał się reedycji, a singiel promujący płytę – „Nie powiem jak” stał się niekwestionowanym hitem minionego lata.

Artystka kazała długo czekać Fanom na nowy materiał, jednak ta sytuacja dobiegła końca. Dziś premiera najnowszego singla i jednocześnie teledysku wokalistki – „GPS” , który zapowiada się na godnego następcę poprzedniego przeboju Honoraty.  Premierowy teledysk można już obejrzeć w serwisie VEVO :

GPS” – podobnie jak „Nie powiem jak” to wakacyjny utwór, którego myśl przewodnia ukryta jest w ciekawym tekście. „Najnowszy singiel jest o tym, aby czasami trochę zwolnić szybki bieg życia, wyrzucić GPS, który automatycznie pokazuje nam drogę, którą mamy iść i korzystać z życia wyłapując z niego niepowtarzalne i piękne momenty, które często omijamy przez życiowy „wyścig”, w którym każdy z nas bierze udział.” – tak o „GPS” mówi Honorata. Całości dopełnia bardzo przyjemny, tak dla ucha jak i oka teledysk kręcony na egzotycznej Malcie, w którym nie brakuje pięknych widoków, wakacyjnego klimatu i urokliwych scen. Za teledysk – podobnie jak w przypadku innych hitów Artystki – odpowiada sprawdzony już duet Grymuza & Lewicka, stylizacje zaś ponownie przygotowała sama Honorata.

Wokalistka ma świetne wspomnienia z planu klipu. Każda scena została starannie dobrana i przemyślana tak, aby efekt zadowolił nawet najbardziej wymagających fanów Artystki: „Malta jest przepiękna, malownicza, poza sezonem spokojna i tajemnicza. Ujęła mnie jednolita architektura, kolory wypalone słońcem, cudowne widoki i przepiękne wąskie uliczki. Niestety byliśmy na Malcie zaledwie 3 dni, z których większość czasu poświęciliśmy pracy i szukaniu intrygujących miejsc, gdzie mogą powstać niepowtarzalne ujęcia.  Mam nadzieję, że udało mi się ponownie stworzyć co, dzięki czemu zobaczę uśmiech na twarzach moich odbiorców i nie tylko. „

Honorata Skarbek to jedna z najpopularniejszych polskich Artystek młodego pokolenia  . 2 albumy, z których pochodzą świetnie przyjęte single m.in. „Nie powiem jak”, „Sabotaż”, „Lalalove” czy „Runaway”, liczne wyróżnienia, nagrody muzyczne, częste koncerty oraz nieustanny rozwój Artystyczny potwierdzają wysoką i wciąż rosnącą pozycję Honoraty na polskiej scenie muzycznej. Singiel „GPS” zapowiada nową, trzecią już płytę Artystki, której premiera spodziewana jest pod koniec 2014 roku.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.