Nowicki vs Mroczkowie!

  Jan Nowicki nie omieszkał w kilku wywiadach skrytykować grę Mroczków. Rafał Mroczek nie wytrzymał i na swojej stronie odpowiedział wielkiemu aktorowi.


Jan Nowicki jakiś czas temu na temat gry aktorskiej Mroczków powiedział.

Mroczkowie stali się dla mnie pewnym symbolem. Mroczna epoka Mroczków, to się narzuca. Gdyby się dotknęło zawodowego aktora, to mógłby czuć się dotknięty, ale taki Mroczek nie ma prawa do oburzenia.

Dlaczego? – zapytał dziennikarz.

Czy on gra? Pan żartuje! On niczego nie gra. W moim zawodzie ostali się w zasadzie tylko ci, którzy mają charaktery. Gajos, Frycz, Globisz, Trela, Władek Kowalski. Nazywam ich świętymi.


Rafał Mroczek
już tego nie wytrzymał i odpowiedział Wielkiemu Szu na swojej stronie.

Wydaje mi się, że ten problem, to jest problem pana Jana Nowickiego, a nie mój. On musi sobie z nim sam poradzić i jakoś go rozwiązać, bo ostatnio widzieliśmy go tylko w "Magdzie M." i tylko w kabaretach, i tu tkwi cały sęk.

Może powinien napisać list do "Przyjaciółki", która kiedyś rozwiązywała problemy. Niech nie podkłada paszkwili młodym ludziom, którzy dopiero są na początku swojej kariery. Ja bardzo cenię go jako wybitnego aktora z wielkim dorobkiem i chciałbym kiedyś mu dorównać, ale panie Janie, niech pan nie zapomina, że ja jeszcze przed sobą mam kawał życia i wszystkiego jeszcze się uczę.

Mocno?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.