Nowicki sie lansuje!

 Pisaliśmy już, że rusza nowy program Gotowi na ślub. W programie wystąpiła już Kasia Cichopek z mężem Marcinem Hakielem, czas na nowe gwiazdy.


Teraz swoją prywatność sprzedał Jan Nowicki. Aktor wystąpił z nową żoną w programie za 8 tysięcy zł.

Nieco zapomniany aktor Jan Nowicki, który jakiś czas temu podważył zdolności aktorskie Rafała i Marcina Mroczków musiał bardzo zatęsknić za popularnością. Do niedawna aktor nie szczędził złych słów pod adresem młodszych kolegów nazywając ich gwiazdkami kilku sezonów, które nie zasługują wcale na popularność. Nowicki stwierdził również, że nie zależy mu w ogóle na błyszczeniu na salonach i telewizyjnej sławie. Jak pokazuje życie wszystko jest jednak kwestią właściwej stawki.

Kilka dni temu Nowicki udzielił wraz ze swoją żoną Małgorzatą Potocką żenującego wywiadu w programie „Gotowi na ślub”, w którym zdradził pikantne szczegóły na temat znajomości ze swoją kolejną już żoną. Wtajemniczeni twierdzą, że aktorowi wcale nie przeszkadzała obecność w widowisku TVP Kasi Cichopek, którą Nowicki zaliczył również do grona amatorów. Jak widać Nowicki byłby wstanie nawet zagrać w jednym serialu z Mroczkami, co nie jest zresztą wykluczone, bo TVP szykuje się do kolejnej walki o widzów i nie jest wykluczone, że w jednym z nich zagra Nowicki.

Program „Gotowi na ślub” nadawany jest w każdą sobotę o godzinie 18.10 w programie 1 TVP.
                                                                                                                         [Endemol Polska]

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.