Nowi uczestnicy Big Brother V!

ImageW niedzielę w czasie programu Big Brother RING do domu Wielkiego Brata weszli nowi uczestnicy: Diana Hoffmann oraz David „Cross” czyli Dawid Choma.


ImageDiana Hoffmann jest prezenterką telewizyjną z Poznania. Skończyła architekturę na Akademii Sztuk Pięknych, ale swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem telewizyjnym. Wejście do programu BBV to dla niej przede wszystkim zabawa i nowe doświadczenie. Otwarcie zadeklarowała również, że w domu chce spróbować swoich sił dziennikarskich.

Dawid to dziewiętnastoletni DJ, pochodzący z Wrocławia. Twierdzi, że w domu jest nudno, więc ma zamiar „rozruszać” jego mieszkańców. W programie na żywo, tuż przed wejściem do domu, prowadząca Małgorzata Kosik zadała mu pytanie, co sądzi o transseksualistach. Odpowiedział jej, że nie ma nic przeciwko, dopóki się do niego nie „zbliżają”… Ciekawe zatem, jak będą wyglądały relacje Dawida z Niccolausem?!

A już dzisiaj, w odcinku o godzinie 20.30 dowiemy się po co Józef Warchoł został wezwany do Domu Wielkiego Brata i jak zakończyło się to spotkanie…

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.