,  

Nowe fakty w sprawie małżeństwa Wiśniewskich!

 Ania Wiśniewska wyprowadziła się z domu!

Mazur


Chyba się nie dziwimy, chociaż Ania ciągle zapewniała, że kocha Michała i w ich związku jest jak najbardziej wszystko w porządku, tego jednak nie było. Fakt poszpiegował i dowiedział się na prawdę niewiarygodnych rzeczy o tym związku.

Ania Wiśniewska wyprowadziła się z domu swojego męża Michała Wiśniewskiego.

– Wszystkie problemy zaczęły się od tego, że Ania zaczęła pracę nad solową karierą. I choć Michał sam ją do tego namawiał, to z czasem zaczął się denerwować, że o zespole Ich Troje nikt już nie pamięta, a Ania skupia się tylko na własnej karierze. Jego zdaniem, mimo że Ania śpiewa już od dawna, to dopiero dzięki niemu wypłynęła – opowiada osoba z otoczenia muzyka.

Podobno ta rozłąka to dla dobra dzieci, by nie musiały słuchać ciągłych kłótni w domu.

Michał jest bardzo zdeterminowany i chce udowodnić wszystkim, że z ich dwojga to on jest gwiazdą. Dlatego już wkrótce wchodzi do studia z zespołem i zrobi wszystko, by nowa płyta była jak najszybciej gotowa – dodaje dalej informator.

Strona internetowa, którą prowadził z Anią jest zawieszona. Fani w komentarzach pisali o rozwodzie tej pary.

Nic mi na ten temat nie wiadomo – skomentowała sytuację Katarzyna Davis, menedżerka zespołu Ich Troje. – Mogę jedynie potwierdzić, że jest to ostatnia trasa koncertowa zespołu z udziałem Ani – dodała.

Michał to facet, który chyba lubi mieć podporządkowane sobie kobiety. Nie bierze pod uwagę ich solowych karier. Tak było w poprzednich związkach tak jest i w tym i będzie w następnych. Taki typ już się nie zmieni!

Czytaj też: Wakacje Kasi Cichopek. Co planuje?
źródło: Fakt.pl


Michał Pieściuk / newspix.pl


Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.