,  

Nowe fakty w sprawie Doda-Jarosińska!

newspix.pl

Dorota wpadła w szał, biła na oślep i opluła barmana!

Takie jest życie dotarło do zeznań świadków zdarzenia jakie miało miejsce w klubie Show tego feralnego wieczoru, kiedy Doda i Monika Jarosińska rzuciły się na siebie.

Wszystko podobno działo się na zapleczu klubu, a nie przy barze, jak donosiły media początkowo.

W klubie obowiązuje zakaz palenia, ale jeden z barmanów pozwolił Monice zajarać w ukryciu. Zaprowadził ją i jeszcze jakąś dziewczynę do małego pomieszczenia za barem. Nikt poza pracownikami klubu nie ma tam wstępu, dlatego Monika mogła sobie spokojnie zapalić – powiedział pracownik lokalu.

Od razu zaczęła czepiać się Moniki. Nagle wypaliła do niej: „Ruchałaś się z Radkiem! A jeśli nie, to na pewno śmierdzisz.” Monika była zdziwiona takim tekstem, ale próbowała obrócić wszystko w żart. Powiedziała do Dody: „Co ty w ogóle mówisz? Daj spokój.” Kiedy na zarzuty Dody Monika odpowiedziała, że ma narzeczonego, tak samo jak Doda, ta wpadła w szał. Temat Adama sprawił, że zupełnie przestała się kontrolować i zaczęła ją szarpać. To, jaki miała wtedy wzrok, jest nie do opisania. Zupełnie nie kontrolowała tego, co robi. To było naprawdę straszne.”

Po tym zdarzeniu, Doda podobno zatrudniła agencję PR-ową, aby podreperować swój nadszarpnięty wizerunek. Pracownicy agencji wymyślili, aby zarówno ona, jak i jej menedżer na każdym kroku podkreślali, że Jarosińska chce się na piosenkarce wylansować.

PR-owcy nie potwierdzają, że współpracują z Dodą. Będą niby to bezstronnie odwracać uwagę od winy Dody i usprawiedliwiać jej czyn, przedstawiając nową wersję wydarzeń. Według tej wersji to Jarosińska sprowokowała całe zajście, żeby wypromować się na Dodzie. I już zajęli się szerzeniem takiej właśnie wersji.

Dodzie bardzo zależy na utrzymaniu dobrego wizerunku i staje na głowie, by jej plan wypalił. Jeśli się nie uda i zostanie skazana, spadnie na samo dno!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.