Nowa płyta Plane (posłuchaj)

Plane jest raperem, dopiero zaczyna swoją przygodę z show-biznesem.

Prezentujemy krótki smaczek z płyty młodego rapera Plane’a , zapraszając jednocześnie do zakupu albumu w jedynej oficjalnej przedsprzedaży na www.preorder.pl – od początku lutego. Już wkrótce , pojawi się teledysk do tytułowego kawałka „Czy twoi  starzy wiedzą” , promujący ten album .

Wszystkich nie mogących doczekać się tego wydawnictwa w swojej  kolekcji informujemy, że płyta trafiła już do tłoczni. Specjalnie dla  Was na stronie preorder.pl uruchomiona zostanie sprzedaż płyty  „Wysokie Loty”. Od początku lutego możecie zamawiać tę płytę. Albumy  zostaną wysłane tak by trafiły do was w dniu premiery , tj. 15 Marca.

Na płycie znajduje się 15 różnorodnych utworów, które z pewnością  przypadną do gustu wszystkim, nie tylko stałym fanom rapera. „Wysokie  Loty” to płyta spójna, mimo że bity pochodzą od kilku producentów. Od  samego Plane’a możecie spodziewać się zarówno osobistych treści, jak i  wesołych , życiowych kawałków.Nie wspominając już o gościach , którzy również wrzucili swoje zwrotki  na ten album . Materiał obowiązkowy w kolekcji każdego fana dobrego rapu .1

Posłuchajcie

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.