Nowa płyta Honoraty Honey Skarbek

Obecnie pracuje nad płytą, którą zamierza wydać w roku 2011

W sieci pojawił się krótki klip zapowiadający nowy singiel ME LIKE, Honoraty Honey Skarbek, który, jak poinformowała nas Honey, ma mieć swoją premierę wraz z klipem jeszcze w tym roku. Zapowiedź ME LIKE można odsłuchać na jej oficjalnym myspace music lub tu:


Ostatnimi czasy zainteresowała się nią stacja muzyczna MTV i postanowili wyprawić jej 18- naste urodziny na oczach całej Polski, emisja odcinka z Honorata Skarbek zapowiadana jest na grudzień 2010 na kanale MTV Polska. Za co powinniśmy cenić Honoratę?  Za wiarę we własne siły, spełnianie na pozór bardzo odległych marzeń, twarde stąpanie po ziemi mimo wielu sukcesów, otwarte i ciepłe podejście do fanów, talent, nad którym wciąż pracuję i siłę do znoszenia fali krytyki, która na nią napływa. Myślę, że warto wspomnieć o tej rozwijającej się wokalistce, bo zasłużyła sobie swoją ciężką pracą na każde ciepłe słowo i pomoc ze strony mediów.

Piękny jest fakt, że Honey pokazuję nam, swoim fanom, że można spełniać marzenia niezależnie od tego czy ma się pieniądze czy kontakty. Można zyskać każdą górę ciężką pracą, wielkim sercem i ogromną wiarą w swoje ideały. Dlatego też zrodziła się we mnie chęć napisania do Waszej redakcji tzn Gadulek.pl  z prośbą o ponowne zainteresowanie się człowiekiem, który z nieznanej nikomu szarej myszki, stał się wzorem do naśladowania dla polskich nastolatek.

Anita

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze Nowa płyta Honoraty Honey Skarbek

You must be logged in to post a comment.