Nowa płyta Edyty Górniak 14 lutego 2012 roku

Ta data może sie jednak jeszcze zmienić!

Edyta Górniak była wczoraj gościem  w Dzień Dobry TVN. Artystkę przywitali fani, którzy przygotowali wraz z ekipą TVN-u specjalny tort z okazji 39 urodzin Edzi, a także przynieśli piękne białe róże.

W studio piosenkarka opowiedziała jakiego ma wspaniałego menadżera w osobie własnej i o nowej długo oczekiwanej płycie. Przypomnijmy, że krążek ma dość ciekawą  historię.

Materiały do płyty zmieniały się z upływem czasu i pod wpływem emocji. Kiedy już materiał został zebrany, Górniak wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. Pod wpływem show piosenkarka spojrzała na życie innym okiem, jej poglądy się nagle zmieniły i materiał wylądował w koszu.

W między czasie zwolniła Maje Sablewską, materiał do nowej płyty powstawał w bólach. W sieci pojawiło się kilka utworów i klipów do nich, jednak nie chwyciły za serca. Dziś mało kto o nich pamięta. Od prawie dwóch lat wszyscy czekają na nowa płytę.

Górniak w końcu w porannym programie TVN określiła przypuszczalny termin premiery krążka, jednak uprzedziła, że jeżeli będzie miała utwór, który powali na kolana świat, termin noże się przesunąć. Na nowy album Edyta wybrała z 19 utworów – 15! Edyta weryfikowała materiał. Na płycie znajdzie się 13-14 kompozycji. Po raz pierwszy od północy ruszył oficjalny profil Facebook Edyty !

Artystka będzie chciałą wrócić do współpracy z Jackiem Cyganem.

Czyżby nowa płyta miałaby wiać nudą?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.