Nowa piosenka Ady Szulc (video)

A już wkrótce pierwszy solowy album

Ada Szulc w przeciwieństwie do Michała Szpaka zaczęła bardzo szybko pracować na swój solowy debiutancki album. Nad nową płytą i karierą czuwa Tomek Szymuś, któremu Ada wpadła w oko już na samym początku show X-Faktor. Młodziutka, skromna piosenkarka  swój pierwszy album nagrywa solo.  Ale nie rzuciła zespołu. Z chłopakami jeździ na koncerty.

Całego wywiadu i nowej piosenki Big Love możecie posłuchać TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze Nowa piosenka Ady Szulc (video)

 • Gineima

  Piosenka jest słaba. Kto pisał ów tekst? :-/ Szkoda również, iż głosem nie wyróżnia się jakoś szszególnie. Och, jak dobrze, że mamy wybór wśród młodych talentów. 🙂

 • terry

  Ech, dlaczego takie infantylne? 🙁 Sądziłem, iż stać ją na coś więcej, na coś naprawdę dobrego. Mimo że nie ma rewelacyjnego głosu (po prostu jest dobry technicznie, ale to akurat nie jest najważniejsze), to myślałem, iż zdoła obronić się piosenką, no ale… trudno, jest inaczej.
  A co do Szpaka – na stronie Universal Music Polska jest już wpisany do grona artystów i płyta zapowiedziana jest na jesień. Czego więcj oczekiwać? Niczego, tylko czekać. Dobrze, że Szpak pozostawia co nieco tajemnicy, o to chodzi. I z tego, co czytałem, prace są już na bardzo zaawansowanym etapie. A pierwszy bodajże będzie singiel i prawdopodobnie ukaże się we wrześniu. Widzę, że Szpak nie lubi ogłaszać wszystkiego oficjalnie, przeciwnie: lubi napięcie. Mnie to nie przeszkadza.

 • magda

  Nic specjalnego , wokal charakterystyczny , potencjał widzę ,ale ta piosenka to jakiś koszmar . Ciekawe kto ją obdarował takim repertuarem.

You must be logged in to post a comment.