Nowa „muza” Michała Wiśniewskiego?

Fotoszok.pl

26 czerwca odbędzie się wyjątkowy koncert Michała Wiśniewskiego: „Domówka 2014” – „Ich Troje” i przyjaciele. Specjalny duet wykona z młodą wokalistką – Hanią Hołek.  
W internecie pojawiło się właśnie wideo zapowiadające próby do koncertu Wiśniewskiego ze studia nagraniowego Black Kiss Records, który będzie można zobaczyć 26 czerwca pomiędzy godziną 20:00 a 2:00 online na oficjalnym kanale: MichalWisniewskiTV na Youtube.
Jak udało nam się dowiedzieć -para zaśpiewa wspólnie cover utworu: „Summer Wine”, wykonywany między innymi przez Lanę DelRay. Ponadto Hołek zaśpiewa jeden ze swoich utworów, który znajdzie się na płycie nad którą pracuje.
„To dla mnie duża przyjemność zaśpiewać z tak charyzmatyczną osobowością. Barwa Michała idealnie wpisuje się w klimat utworu: „Summer Wine”. Mam nadzieję, że przypadnie do gustu słuchaczom” – mówi Hołek.
Hania Hołek reprezentowała Polskę na jednym z najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych Langollen International Musical Eisteddfod 2009 w Walii, w ramach którego występował szereg gwiazd światowej sceny muzycznej mi.in. Luciano Pavarotti, Barbara Dickson,Wilord White – Hania znalazła się wtedy wśród piętnastu najlepszych uczestników z pięćdziesięciu krajów świata, m.in. z Chin, USA, Australii, Niemiec, Holandii itd. Zdobyła kilkanaście nagród na festiwalach ogónlnopolskich oraz międzynarodowych w Polsce i za granicą. W programie „Bitwa na Głosy” Hania Hołek rzuciła swoim głosem na kolana Wojciecha Jagielskiego. „Mamy objawienie. To było powalające wykonanie” – powiedział juror. „Masz tak piękną barwę, masz taką siłę ekspresji” – zachwycała się Alicja Węgorzewska. W „Must Be The Music” Ela Zapendowska stwierdziła: „Hania masz petardę w głosie!”

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)

Comments are closed.